2733
2764

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ینی چی خو شل بودو ریخت یا همینجوری موقع برش جداشد؟اگ شل بود ک خوب فرم نگرفته بوده و اصطلاحا فرمه کاذب داشته اگرم موقع برش جداشده ک خوده کیکو احتمالا موقع خامه زدن یمقدار باید نمدار میکردی با ابمیوه یا ابو عسل رقیق شده ک خامه بچسبه ب کیکت ک نکردی و جدا شده ازش....

ینی چی خو شل بودو ریخت یا همینجوری موقع برش جداشد؟اگ شل بود ک خوب فرم نگرفته بوده و اصطلاحا فرمه کاذ ...

وقتی که برش دادم از وسط کیک خانه زد بیرون  هردو طرف کیکو خیس کنم؟ راستی خامه قنادی باید چند دقیقه هم بزنم؟

برای حل مشکلاتم دصلوات❤.ترک هستم🤪
وقتی که برش دادم از وسط کیک خانه زد بیرون هردو طرف کیکو خیس کنم؟ راستی خامه قنادی باید چند دقیقه هم ...

اره کیکو باید نمدار کنی ک خامه بچسبه بهش خامرم بیس دقیقه اینا بستگی ب قدرت همزنت داره چشمی نگا کن هروق قله ای شدو خامه پرت شداینور اونور و مات شدو ازبراقی دراومد فرم گرفته زیادم نزن ک سفت میشه

اره کیکو باید نمدار کنی ک خامه بچسبه بهش خامرم بیس دقیقه اینا بستگی ب قدرت همزنت داره چشمی نگا کن هر ...

ببخشید چه خامه ای بگیریم راحت فرم بگیره؟! 

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤

کیک رو باشیر مرطوب کن .خامه رو خوب بزن تاسفت بشه

برای من هیچکس دوبار عزیزنمیشه ...هرچی بودهمون بار اول بود  غم که ازحدبگذرد دل حس پیری میکند،سن هرکس راغمش اندازه گیری میکند