2777
2789

بپرس درخدمتم 

تو همونی هستی که دردهامو، غم‌هامو، بی حوصلگی‌هامو، غر زدن‌هامو، بدخلقی‌هامو به جون میخری. وقتی عصبانی میشم آرومم میکنی. همش دلهره داری که اتفاق بدی واسم نیوفته و نگران حالمی. سعی داری تموم لحظه‌هایی که کنارتم به خوشی بگذرن ولبخند بیاری رو لبام. به سمت هدف‌هام هلم میدی و از پیشرفتم لذت میبری و من همونی هستم که به شدت عاشقته و تا ابد کنارته :))..💕😘

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

بپرس درخدمتم

مرسی گلم ..

من یه آزمونی دادم برای شاغل شدنم .. و نتیجه اش اومد و قبول نشدم..
حس میکنین ایندفعه بازم دوباره بخونم همین ازمون رو قبول میشم؟
به این شغلی که میخام میرسم ؟ 

2802
مرسی گلم ..من یه آزمونی دادم برای شاغل شدنم .. و نتیجه اش اومد و قبول نشدم..حس میکنین ایندفعه بازم د ...

شما دفعه بعدی که میخاین آزمون بدید بازم قبول نمیشین ولی چون خیلی علاقه به اون شغلتون دارین 2 سال تلاش میکنید و به هدفتون میرسین 

تو همونی هستی که دردهامو، غم‌هامو، بی حوصلگی‌هامو، غر زدن‌هامو، بدخلقی‌هامو به جون میخری. وقتی عصبانی میشم آرومم میکنی. همش دلهره داری که اتفاق بدی واسم نیوفته و نگران حالمی. سعی داری تموم لحظه‌هایی که کنارتم به خوشی بگذرن ولبخند بیاری رو لبام. به سمت هدف‌هام هلم میدی و از پیشرفتم لذت میبری و من همونی هستم که به شدت عاشقته و تا ابد کنارته :))..💕😘
میشه بگی من کی باردار میشم جنسیتش چیه

سال بعد باردار میشین و جنسیت بچتون پسر

وام نوشتم کی اسمم درمیاد؟ نیازدارم به پولش

سومین نفر شما درمیاین

بپرس درخدمتم

میشه بعد از اسی به منم بگی 

بهش پیام بدم بی محلی میکنه؟

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
میشه بگی چندتا بچه میارم، جنسیتشون

3 تا بچه

دو تا دختر یکی پسر

شما دفعه بعدی که میخاین آزمون بدید بازم قبول نمیشین ولی چون خیلی علاقه به اون شغلتون دارین 2 سال تلا ...

ممنونم عزیزم 

میشه یه سوال دیگه هم بپرسم؟ 

حس میکنی چه ماهی بدنیا اومدم و اینکه 

همسرم دوستم داره ؟ خوبیم باهم ؟ 

کلا درمورد شخصیتمون چی حس میکنین ..

بپرس درخدمتم

نتایج نهایی آموزگاری کی میاد؟

قبولم؟

بالاخره رسیدم ب آرزوم(17تیرما1403)خدایاشکرت.بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2801