2733
2764
عنوان

نتایج نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 53 پست
من میترسم اون شخصی ک شما میگید نیاد اونوقت کسی میاد که راه دولت قبلو ادامه میدهتروخدا بهش رای بدید ح ...

اکه بیاد شاید برداره چون وزیر اموزش پرورش دولتش تحصیل کرده هس حداقل برم ندارن خیلی عادلانه عمل میکنن نسبت به این عوضی که الان ریده تو زندگیمون 

انقد دوس دارم سر سفره با غذا بازی کنم بعد ازم بپرسن چی شده؟بگم هیچی و برم تو اتاقم ولی نمیشه لامصب همیشه گشنمه  کاربری دست دونفره:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میانگین میگیرن بین دو مصحح اگر اعتراض بزنی مصحح سوم تصحیح میکنه اختلاف زیاد نیست چون با کلید تصحیح م ...

یک برگه یازدهم تجربی یه مصحح داده بود ۱۴

یکی ۱۸ 

واقعا زیاده اخه خیلی ستمه میانگین بگیرن

اقا جوابا اومده برا بعضی ها کسی که میگفت ۲۰ شدم شده ۱۱ مثل اینکه حیلی بد تصحیح کردن

دوازدهما اومده فقط 

اوه بدبخت شدیم😐

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋
آره البته برای یک سری ها نیومده جسارتا تراز اردیبهشتتون چند شده؟

خواهش میکنم 

من یازدهمم

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋