2766
2764
عنوان

نتایج نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 53 پست
بچها تروخدا اگر مخالف مصوبه اید بیاید یجا جمع شیم ما ۶۰ نفر هستیم داریم همه کار میکنیم

کار زار خست دیگه امضا کنین 

انقد دوس دارم سر سفره با غذا بازی کنم بعد ازم بپرسن چی شده؟بگم هیچی و برم تو اتاقم ولی نمیشه لامصب همیشه گشنمه  کاربری دست دونفره:)
کمههههه قبلا 10 روز بود فکر کنم

روانیمون کردن 

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کار زار خست دیگه امضا کنین

به تنهایی فایده نداره اون امضا شده

باید بامجمع اولیا صحبت کنن اگر تهران یا اطراف تهرانن

هفته بعد جلسه مجمعه

اگر ۲ سوم رای ندن اونکقت این مصوبه همیشا باقی میمونه

عزیزم‌اون خانم معلوم نیست چی زده مدرسه ما گفته خبری نیست تو سایت هم هیچی نیست

دقیقا آخه مدیر ما هر چیزی بشه سریع اعلام میکنه یه لحظه هنگ کردم گفتن یازدهم نتایج اومده

امروز به وقت1402/12/23 یادداشت کردم به هدفم برسم و اون تغییر بزرگ رو تو خودم ایجاد کنم امیدوارم یکسال بعد1403/12/23وقتی نگاه این امضا کردم لبخند رضایت رو لبام باشه.امیدوارم همه به چیزی که می‌خوان برسن🫶🏻🦋
کلی برگه صحیح نشده مونده اینا با کدوم عقل نداشته میخوان شانزدهم نتایجو اعلام کنن😑

آخ آخ همینو بگو 😂😂😂فکر کنم توهم زدن

والا نمیدونم اون دختره چی کشیده بود حتی جواب منم نداد

😑😂

آخ آخ همینو بگو 😂😂😂فکر کنم توهم زدن

عقل که ندارن عوضیای نفهمو

هر روز استرس چند برابر دیروز

بخدا با وجود اینکه امسال اصلا کنکور ندارم و امتحانام خیلی وقته تموم شده هنوز کابوس مدرسه رو میبینم خدا اینا رو لعنت کنه

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴 
خدا کنه بعد کنکور تیر بیاد🙁

امیدوارم که اینطوری حداقل استرس این یکیو نداشته باشید 

من خودم یازدهمم البته 

عزیزم دیگه دولت سابق تموم سد جدید قراره بیاد حداقل یکی قراره بیاد که تو عمرش درس خوندههه کنکور داده ...

من میترسم اون شخصی ک شما میگید نیاد 

اونوقت کسی میاد که راه دولت قبلو ادامه میده

تروخدا بهش رای بدید حداقل درس خوندس 

من خیلی استرس دارم

بنظرت ممکنه مصوبه برداشته شه؟ 

یعنی دهم یازدهم اختلاف دو مصحح زیاد شه مصحح سومی وجود ندارهههه؟؟؟؟

میانگین میگیرن بین دو مصحح 

اگر اعتراض بزنی مصحح سوم تصحیح میکنه 

اختلاف زیاد نیست چون با کلید تصحیح میشه 

عقل که ندارن عوضیای نفهموهر روز استرس چند برابر دیروزبخدا با وجود اینکه امسال اصلا کنکور ندارم و امت ...

به خدا امسال با این وضع نهاییای بی در و پیکر من کلی مریضی گرفتم شدم عین پیرزن مدام معده درد دارم گردن درد شدید 

چشام خیلی درد می‌کنه و کلی زحمت بکش که چی که آخرش با امتحانی مثل فنون که افتضاح ترین امتحان ممکن بود و کلی امتحان دیگه گند بزنه تو معدل 

2706