2733
2764
عنوان

به خواهر شوهرم سلام ندادم و توجه نکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 81 پست

بزرگ‌تره فقط سلام میکردی دیگه احوال پرسی نمیکردی و دست نمیدادی

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

دوستات اگر کسی میتونه جواب بده که لطف میکنه 

یکی از راه دور ازم شکایت کرده و حساب بانکیمم مسدود شده ، هیچ پیامیم برام نیومده بود ، چند روز پیش به یکی که از راهه دوره ۹ ۸ تا ادکلن فروختم بعد پولشون فرستاد و منم پست کردم براش ، ب این شک دارم ، فقط آیدیمو داشت، من حقیقتا از شکایت اینا میت میترسم،  ممکنه ادامه پیدا کنه این شکایت؟ هیچ شماره ای یا پیامی که به دروغ نشون بده ازش کلاهبرداری کردم رو نداره ، حالا میگم فدارسیون ولی چرا اینکارو بام کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستات اگر کسی میتونه جواب بده که لطف میکنه یکی از راه دور ازم شکایت کرده و حساب بانکیمم مسدود شده ، ...

عزیزم وارد سامانه ثنا شو ببین کی ازت شکایت کرده اگرنه که برو بانک ببین چرا حسابت مسدود شده و حتما هم کد پیگیری مرسوله پستی رو براش پیام یا همون ایمیل کن 

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستات اگر کسی میتونه جواب بده که لطف میکنه یکی از راه دور ازم شکایت کرده و حساب بانکیمم مسدود شده ، ...

احتمالا پولی که برات فرستاده از حساب یکی دیگه حک کرده 

دخترخاله ی منم همین بلا سرش اومد ۵۰ میلیون خسارت داد 

انشالله که برای تو اینجوری نباشه

عزیزم وارد سامانه ثنا شو ببین کی ازت شکایت کرده اگرنه که برو بانک ببین چرا حسابت مسدود شده و حتما هم ...

رفتن بانک میگه یکی از راه دور ازت شکایت کرده، اصلا من کاری نکردم که طرف بی دلیل شکایت کرده جنساشم تحویب گرفته بود!!  کد مرسوله گیه کجا پیامک کنم

کاملا معلومه دانشجوی روانشناسی هستی و اصلا دروغ نمیگی😄

دلیلی نمیبینم دروغی بگم این دیگه باور و ذهن شماست افکارتون به خودتون مربوطه دوست عزیز نه من شما آزادی هر طور دوست داری فکر کنی افکار آدما از خود آدما نشئت میگیره

به قول معروف که میگه کافر همه را به کیش خود پندارد ... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رفتن بانک میگه یکی از راه دور ازت شکایت کرده، اصلا من کاری نکردم که طرف بی دلیل شکایت کرده جنساشم تح ...

کد مرسوله همون رسیدی که ارسال کردی جنس و حالا یا پست یا تیباکس یا هرچیز دیگه ای عزیزم اگر بانک جواب نداد اگر ثنا داری وارد ثنا شو تمام شکایت ها تو ثنا ثبت میشه اگر نه برو دفتر خدمات قضایی و یا دادسرا پیگیر شو ببین چه شکایتی و برای چی ازت شد انشالا که رفع میشه نگران نباش البته بعید میدونم برای همین چند روز باشه چون خود شکایت و اثباتش و حکم مسدودی حساب یکم پروسه زمان بری داره تو چند روز نمیشه این کار و کرد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیامبر اکرم میفرمایند:مهم این است که شخص مسلمان در رسیدن به ثواب آغاز سلام بر دیگران سبقت بگیرد و اگ ...

شما بیشتر علم حدیث میدونید یا امام خمینی ره 

برید نگاه کنید یه کلیپ سرچ کنید در سلام کردن 

در مقابل انسانهای مغرور نمونش رفتارش با 

گورباچوف روس اصلا سلام نکرد و حتی دستش 

رو پشتش قرار داد تا کاملاً غرور اون آدم رو بشکنه 

شما میری چند خط حدیث سرچ می کنی 

اصلاً کاربردش رو نمی دونی 

اصلاً متوجه کلمه جاذبه و دافعه نیستید 

گاهی برای جذب باید دفع کرد 

گاهی برای دوستی باید قهر کرد 

گاهی باید اخم کرد 

گاهی باید خندید 

هر کدام در جای خود انجام یکی از اینها نفی اون یکی 

نیست اگه جوابتون رو میدم به خاطر بقیه است 

که به خاطر حرف شما به اشتباه نیفتند 

شما بیشتر علم حدیث میدونید یا امام خمینی ره برید نگاه کنید یه کلیپ سرچ کنید در سلام کردن در مقابل ان ...

اما من جوابتون رو میدم به خاطر استارتر 

با جواب اشتباه شما قدم بعدی در زندگیش اختلاف با شوهر و خانواده شوهره و در نتیجه کینه و اختلاف بین طرفین من حرف و حدیث پیامبر رو خیلی واضح براتون نوشتم تا متوجه بشین

بنده همسرم قاضی هست و کلی پرونده های خانواده اینشکلی داشتن که از سر هیچ و پوچ کار به چه جاهای باریکی کشیده شده 

با شما دیگه حرفی ندارم آدمی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده نه ...

شما تئوری خوب حفظ کردی اما کاربرد دافعه و جاذبه رو نمیدونی کجا و با کیا کاربرد داره کارشناس حوزوی که حرف پیامبرشو قبول نداره جای تاسف داره 

لطف کن ریپلای نکن چون نظرت کوته فکرانه هست و برام مهم نیست خوش باشین دوست گرامی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اما من جوابتون رو میدم به خاطر استارتر با جواب اشتباه شما قدم بعدی در زندگیش اختلاف با شوهر و خانواد ...

طرف قصد دعوا داشته باشه 

اگه خودت رو خاک کنی بریزی زیر پاش چیزی 

تغییر نمی کنه اگه هدفت جلوگیری از اختلافه 

راهش این نیست که از دین اطلاعات غلط بدید 

میتونید بگید اشکال نداره گذشت کنید 

اما نه اینکه استنباط شخصی رو به پای دین بنویسید 

مورد دوم اینکه میخوای با دوستام در سایت 

آشنات کنم که هر چه کوتاه اومدن طرف یه قدم 

جلو تر اومده 

بهتون کتاب جاذبه و دافعه حضرت علی ع رو 

پیشنهاد میدم اگه همه بلد باشن هیچ وقت در 

زندگی دچار مشکل در روابط نمیشن پس