2777
2789
شعر میگه نوشته دلمو نسوزونین جای دیگ نداشتم بگم اونم تو این وضعیت ک رفیقش مثلا داره خون بالا میاره م ...

فکرکردم حداقل دبیرستانی هست،تازه کلاس نهمه😂🫠

•کوتاه براتون آرزوکنم:امیدوارم قلبتوپیش آدمی جابذاری که عقلت تاابدتاییدش کنه!چی شد؟حواسمون پرت شد،این زندگی دَردشد،کجادلت پرت شد؟ تَنگ شد،دلم برات تنگ شد!•

شیر بخوره

چون شیر باعث میشه هر چی خورده بالا بیاره 

و برای مسمومیت  خوبه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
بابات از رو عصبانیت گفته یکی از آشنا هام هم سم خورد، ولی پدرش از رو عصبانیت اون لحظه چرت و پرت میگف ...

من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف بزنم از گلوم پایین نرفت درجا بالا اومد گلوم سوخت تا دوساعت نمیتونستم حرف بزنم فقط  گریه میکردم بعد یه بنده خدایی گفت تو که میخواستی بمیری چرا بدو بدو اومدی پایین بهمون گفتی😂😂💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید 🥲
من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف ...

نکنید بابا این کارا بخدا شوخی بردار نیست این اشتباهات 

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کن
من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای 

ضایت کردن ک 

خانواده ها جدیدا بی خیال شدن، سخت نگیر، اینا هم فهمیدن با اینجور چیزا آدم سریع نمیمیره 

دیگ عین خیالشون هم نیس😂

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ضایت کردن ک خانواده ها جدیدا بی خیال شدن، سخت نگیر، اینا هم فهمیدن با اینجور چیزا آد ...

😂😂😂💔الان یادم مباد میخندم ولی اونموقع خیلی ترسیدم بمیرم🤣💔میگفتم منو ببرین دکتر میگفتن مگه نمیخواستی بمیری😂خیلی حس بدیو تجربه کردم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برام دعا کنید 🥲
😂😂😂💔الان یادم مباد میخندم ولی اونموقع خیلی ترسیدم بمیرم🤣💔میگفتم منو ببرین دکتر میگفتن مگه نمیخ ...

🤣🤣واااای 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

استارتر یه عکس از همین الانت بفرست تا اونا باورشون شه

درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنم صلوات بفرستی؟💖