2777
2789

هیچیش نمیشه ببریدش دکتر شستشوی معده بدن اون موقع به غلط کردن میفته از این کارا نمیکنه

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
چقدر بعضی ها واقعا دلو میسوزونن تنها جایی که تونستم بگم اینجا بود درک کنید 😭😭😭😭

برو سر درس و مشقت بچه‌تابستون شده باز ول میچرخین نی نی سایت تاپیک دروغ میزنین؟

فقط خانوم های متاهل و مجرد های بالای ۲۵ سال تو تاپیک های من بیان ممنون🙏🌺
فقط منم که باور نکردم؟

شعر میگه نوشته دلمو نسوزونین جای دیگ نداشتم بگم اونم تو این وضعیت ک رفیقش مثلا داره خون بالا میاره مامانشم میگه بدرک این تاکسی ام میگیره تاپیکم میزنه😂😂😂😂😂😂

فقط خانوم های متاهل و مجرد های بالای ۲۵ سال تو تاپیک های من بیان ممنون🙏🌺

چندشب پیش رفته بودم سرم بزنم ی بچه 13ساله خودکشی کرده بود مامانش آورده بودم ب شخمشم نبود میگفت بسه دیگ رضایت میدم مرخص کنیدش بریم ازدیشب سرکار بودم خستم دکترا شاهسون در اومده بود میگفتن دخترت این بار چهارمش ک اینکارومیکن چ وضعش

والا خوانواده منم همینن 😐 یه بار سفید کننده خوردم بترسونمشون بابام گفت اگه نمرد خودم میکشمش😐خیلی ح ...

بابات از رو عصبانیت گفته 

یکی از آشنا هام هم سم خورد، ولی پدرش از رو عصبانیت اون لحظه چرت و پرت میگف ک غلط کرده، خودم میکشمش 

مگ چی کم داشت و فلان 

از اون ور نشسته بود دعا و التماس خدا ک بچش سالم باشه 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
2801