2733
2764

شیر بخوره

چون شیر باعث میشه هر چی خورده بالا بیاره 

و برای مسمومیت  خوبه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فکرکردم حداقل دبیرستانی هست،تازه کلاس نهمه😂🫠

شت😂😂😂😂

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
بابات از رو عصبانیت گفته یکی از آشنا هام هم سم خورد، ولی پدرش از رو عصبانیت اون لحظه چرت و پرت میگف ...

من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف بزنم از گلوم پایین نرفت درجا بالا اومد گلوم سوخت تا دوساعت نمیتونستم حرف بزنم فقط  گریه میکردم بعد یه بنده خدایی گفت تو که میخواستی بمیری چرا بدو بدو اومدی پایین بهمون گفتی😂😂💔

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف ...

نکنید بابا این کارا بخدا شوخی بردار نیست این اشتباهات 

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کن
نکنید بابا این کارا بخدا شوخی بردار نیست این اشتباهات

نکردم دیگه فهمیدم براشون مهم نیس🤦🏻‍♀️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
من اینکارو کردم بترسونمشون اینو گفت ریدم تو خودم😐🤣ولی خیلی حالم بد شد دندونام سفت شد نمیتونستم خرف ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای 

ضایت کردن ک 

خانواده ها جدیدا بی خیال شدن، سخت نگیر، اینا هم فهمیدن با اینجور چیزا آدم سریع نمیمیره 

دیگ عین خیالشون هم نیس😂

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
🤣🤣🤣🤣🤣🤣وای ضایت کردن ک خانواده ها جدیدا بی خیال شدن، سخت نگیر، اینا هم فهمیدن با اینجور چیزا آد ...

😂😂😂💔الان یادم مباد میخندم ولی اونموقع خیلی ترسیدم بمیرم🤣💔میگفتم منو ببرین دکتر میگفتن مگه نمیخواستی بمیری😂خیلی حس بدیو تجربه کردم🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂💔الان یادم مباد میخندم ولی اونموقع خیلی ترسیدم بمیرم🤣💔میگفتم منو ببرین دکتر میگفتن مگه نمیخ ...

🤣🤣واااای 

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️

استارتر یه عکس از همین الانت بفرست تا اونا باورشون شه

کاربری دست دو نفره🙂درخواست دوستی ندید🙏❌آقا ریپلایی نکنه که من گزارش میزنم.تمام❌میشه با دل مهربونت برای موفق شدنمون صلوات بفرستی؟💖