2777
2789
عنوان

اسمش چیه😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 78 پست
ائل آی نوه عموممحمد برادر زاده امصدرا خواهر زاده ام

😍

اولی چطور تلفظ میشه

فردایی خواهد رسید که در آرزوهایم زندگی میکنم.درخواست ندید قبول نمیکنم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چ‌قشنگ‌ خوشم اومد خدا حفظش کنه 😍

مرسی ❤️ اره منم

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2802
😍اولی چطور تلفظ میشه

el i

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
محمدحسین نامزدمه ولی عقدیم 😅۲۱ سالشه خیلی دوستش دارم...

😍

چه زود و کوشولو

خودت چندسالته

عجیب ترین هاش ایناعه که تو خوابگاه شنیدم : خاتون ، آتریسا ، صحبا ، بشرا

🌸

شنیدم فقط صحبا انگار آشناس حس میکنم شنیدم ولی نشینیدم انگار

2801