2733
2764
عنوان

دوست صمیمی

131 بازدید | 19 پست

دوستان تعریف شما از صمیمت چیه؟

چه انتظاری از دوست صمیمی دارید؟

مثلا اگر دوستتون بعد سالها دوستی قرار باشه از شما دور بشه بره شهر دیگ و همدیگرو نبینید بدون خداحافظی بره دلبستگی بهونه کنه بگه دیگ تماس نگیر 

و دم رفتن یه خداحافظی وحلالیت نخواد حس شما چیه؟

چه برخوردی دارید؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

خدا پشت و پناهش ولی این دوست صمیمی نیست از این دوستای فصلیه

خوب رابطه سطحی نداشتیم 

قطعا همه آدما موندگار نیستن کنار ما 

ولی رسم رفاقت و سلام علیک یعنی شما نزدیک ترین فرد به دوستت باشی موقع رفتن طوری میرید ک انگار این آدم نمی شناختید؟

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
کسی رو صمیمی نمیبینم شخصا و در این موردم دوست عادیه نه صمیمی

شما خونه کسی برید 

باهم کل روز سال بگذرونیم کنار غم و شادی هم باشید

بجهاتون چندسال باهم باشن 

برای هم وقت انرژی بذارید اسمش اگر صمیمیت نیست بالاخره دوستی ک محسوب میشه ؟نمیشه؟

خوب رابطه سطحی نداشتیم قطعا همه آدما موندگار نیستن کنار ما ولی رسم رفاقت و سلام علیک یعنی شما نزدیک ...

متوجه منظورتون هستم 

اما شاید شما فکر میکردین دوست صمیمیتونه ایشون همچنین برداشتی نداشتن

انقدر از این آدما اومدن تو زندگیم رفتن بعد یه تایمی دیگه به هیچکس به چشم دوست صمیمی نگاه نمیکنم اینجوری کمتر ازشون توقع دارم 

خوب رابطه سطحی نداشتیم قطعا همه آدما موندگار نیستن کنار ما ولی رسم رفاقت و سلام علیک یعنی شما نزدیک ...

خیلی ادما بی معرفت و خودخواه شدن هیچ‌ انسانیتی ندارن کسی که اینقدر راحت میره انسان نیست 

✖️◼️آخر قصه ی عشق ما را همان اول لو دادندهمان جایی که گفتند : یکی بود … یکی نبود …◾
متوجه منظورتون هستم اما شاید شما فکر میکردین دوست صمیمیتونه ایشون همچنین برداشتی نداشتنانقدر از این ...

مگ میشه وقتی دونفر بین هزار نفر فقط،فقط باهم همجوره ناخودآگاه صميميت پیش میاد قطعا ک ایشون همچین حسی نداشتن اما عملا و رفتار زبانی طوری دیگ عنوان میکردن 

منم انتظاری ندارم اما نهایت بی حرمتی به سال‌های دوستی خداحافظی کمترین کار حتی اگر یه همسایه ساده بوده باشه ک من براش فراتر از این حرفا بودم

خودش میدونست 

مگ میشه وقتی دونفر بین هزار نفر فقط،فقط باهم همجوره ناخودآگاه صميميت پیش میاد قطعا ک ایشون همچین حسی ...

انقدر برای بعضیا صدمو گذاشتم اخرش طرف برام دهشم نزاشت 

چه میشه کرد خواهر پشت دستمو داغ کردم با کسی صمیمی نشم رابطه ها اکثرا وقتی به مشکل میخوره که صمیمیت به وجود میاد توقع آدما از هم بالا میره

دوستیه درسته

من ناراحت نیستم ابدا ولی کسی ک روزهاش بدون من سر نمیکرد 

حداقل یه خداحافظی ک حقمون بود 

یجوری رف ک انگار بین ما جنگ بود خدای نکرده نمیفهمم حتی اگر آدم احساسی نبوده باشه و خوب آداب اجتماعی همه بلدن

2706