2733
2764
عنوان

عشق اول واقعیت داره

446 بازدید | 53 پست

برای شما هم اینطوریه!؟؟ جالبه ولی کسی که واقعا عاشقش میشی حتی چند سال بعد اون با اینکه کسیو دوس داری یا حتی شوهر کردی بازم ته ته دلت عشق اولت هست

نه همون عشق اولم اگ کاری کنه دلت زده بشه تا ابد ازش متنفر میشی

با نام خدا ❤خب از کجا شروع کنم🤔من یه مامانم که علاوه بر وظایف مادریم👩‍👦‍👦👩‍👦دوست دارم برای هدف هام هم بجنگم😊😎💪الانم دارم تمام سعی خودمو میکنم 🤗خب اولین هدففم اینه ک توبه کنم و محجبه بشم🥰همیشه به این جمله باور دارم که هر چی حست گفت همون میشه🤭👌احساس منم میگه اگ من به خدا نزدیک بشم قطعا خدا برام کم نمیزار👈هدف دومم کاهش وزن🚵‍♀️👈و هدف بعدیم یاد گرفتن یه زبان جدید🇹🇷بزا اینا ک تیک خوردن بقی رو هم بهتون میگم                                           و بزرگترین هدفم اینه ک تمام تلاشمو کنم تا بهترین آینده رو برای بچه هام بسازم😍🥰🧿                                                                                                                                             دوست خوبم ممنون میشم که با اون قلب پاکت💚❤ و دل مهربونت ❤برای عاقبت بخیری بچه هام و رسیدن به ارزوهام دعا کنی😘😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون معمولا تو سن کم این اتفاق میوفته 

و خب بالاخره تجربه های اول پر از تصورهای خام و معصومانه است

منم عشق اول رو یادم نمیره 

ولی بخاطر اینکه جقدر ساده بودم لذت بخشه برام 

در صورتی که اسمش رو عشق نمی‌ذارم خودم

نمیخوام بی نقص باشم نمیخوام کامل باشم.دوست دارم بخشی از این دنیای ناکامل باشم.دوست دارم رشدم در راستای آرامش و خوشحالی ام باشه نه در راستای عذابم/یکی از دلایلی که حجاب ساده رو دوست دارم اینه که افراد ظاهربین سمتم نمیان❤️وقتی مثل عقده ای ها سعی داری تو زندگی افراد دخالت کنی و سعی داشته باشی نظری داشته باشن که تو میپسندی تو هم یک عقده ای هستی هم دیکتاتور
کسی که اینقدر یکیو دوست داره تا طرفو فراموش نکرده حق نداره ی رل ساده بزنه چ برسه بره ازدواج کنه

نه اینکه تو فکرش باشه یجورایی فراموش کرده ولی خب ب هر دلیلی اون عشق اولش بوده حتی شاید هیچوقت بهش فکر نکنه ولی وقتی میبینتش دلش یهو میریزه

خودم تجربه نکردم عاشق شدن رو قبل ازدواج

ولی همسرم انگار یکی رو خیلی خیلی دوست داشته و هنوزم بهش فک میکنه

حتی نامزد بودیم همیشه آهنگ های عاشقانه شکست عشقی گوش می‌کرد اونجا بود که آرش پرسیدیم بهم گفت دنیا رو سرم خراب شد

فک نمیکردم درگیر عشق کسی بشم که خودش عاشقانه کسی دیگه رو میخواد

با تموم وجودم حس سردرگمی و پشیمانی رو حس کردم

اعتمادی که خراب شد تو دلم وقتی ارتباط شو با اون دیدم بعد شروع زندگیم 

خودم تجربه نکردم عاشق شدن رو قبل ازدواجولی همسرم انگار یکی رو خیلی خیلی دوست داشته و هنوزم بهش فک می ...

ای وای این افتضاحه هیچوقت نباید ب خودش اجازه میداد ولی اگ ما ته دلمون همچین عشقی باشه ب هیچ وجه نباید ب خیانت و حرف زدن بکشونیمش

2706