2777
2789
عنوان

امروز پسرمو بردم دکتر با حرف دکتر دنیا رو سرم خراب شد 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 247303 بازدید | 1159 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

داره. الان که ۱۰ سالشه به اندازه دو بند انگشته ولی داخل شکمشه. فقط سرش بیرونه مثل دکمه. چون چاقه ...

هورمون خیلی خطرناکه به نظرم به حرفش اعتماد نکن چند تا دکتر دیگه هم ببر .ما یکی از اقواممون که ریز جثه بود واسش از این آمپول ها زدن ولی بدجور گنده شد و بد شکل شد .تازه مشکل کبد هم پیدا کرد

نه نخواستم روش ختنه رو بکوبم فقط خواستم ذکر کنم که سوالی براشون پیش نیاد

اتفاقا ی پسردایی دارم اونم اینجوریه همسن پسر منه ولی اونا دکترم نبردن حتی چون چیز مهمی نیست

واسه چند لحظه آرامش اومدم اینجا و در نتیجه حوصله بحث ندارم .شما درست میگی تمام !           اگه امضام رو خوندی و دوباره ریپلای زدی یعنی مشکل داری خودتو ب دکتر نشون بده
2802
بببین الان که ۱۰ساله به اندازه دو بند انگشته. ولی داخل شکمشه. چون چاقه انگار رفته تو چربی .

وا خب دو بند انگشت برا بچه که بزرگه، بعدم دکتر میگه اصلا اون مهم نیست، تو دستگاه تناسلی آقایون فقط بیضه مهمه

من سنتی ختنه کردم ، همون موقع دکتر گفت حلقه نمیشد چون آلتش کوچیکه ولی مشکی نداره طبیعیه، حالا بخاطر ...

منم پسر دومم رو بردم حلقه گفتن پرده داره بین آلت و بیضه بهتره سنتی انجام بشه از اون روش و دکترش خیلی راضی بودم فقط موقع ختنه بچه دومم ایران نبود بردم حلقه که نه از روش ختنه راضیم نه پزشکش

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 
هرکاری ک میدونی لازمه انجام بده هرجایی ک لازمه ببرش نزار مثل شوهرمن بدبخت بشه😭😔شوهرمن بیضه ندارم د ...

هر دو بیضه هست یا یکی 

میپرسم چون بچه ی خودم همین مشکل رو داره همش تو فکرشم

برای خواهر زاده تون خوب بود دکترش ؟میشه آدرس دکتر بدید برای پسرم میخوام

ببخشید متنی که نوشتم رو درست متوجه نشدین خواهرم خودش رفته بوده دکتر کلی خاسم بگم دکتر های تهران خوب هستن وگرنه خواهرم برای زانو درد رفته بود دکتر 

نه داخله فقط سرش بیرونه.

اگه تهرانی ببرش بیمارستان طبی کودکان دکترقهستانی بسیاردکترخوبیه تاببینش.....آخه چرازودترپیگیری نکردی حداقل هرسال بایدمی بردیش ارولوژیست معاینش می کرده....

متاسفم برای خودمون... یه مادر نگران تاپیک زده بعد یه عده شروع به مسخره بازی و خنده و لودگی کردن.. واقعا جای این تاپیک این پست ها بود؟! بعید می‌دونم مادر باشند... 

اسی عزیزم نگران نباش.. علم خیلی پیشرفت کرده حتما راه درمان وجود داره.. منم براش دعا میکنم 🌹❤️

Jujeh_tala سابق هستم. کاربری ده سالم به خاطر ... تعلیق شد،😔
2801