2777
2789

عروسی خونه جهیزیه همه اینا اونم تو این گرونی دنبال خونه ایم رهن کنیم شوهرم خیلی حساسه رو خونه واسه همین مشغله ذهنیش زیاده قرار بود بریم کنسول و چمدون اینا رو بخریم که پریشب بهش گفتم فردا بریم گف طرف صبح نمیرسم گفتم پس بعدازظهر میریم گف باشه انقد فس فس می‌کنه آروم کار می‌کنه ساعت پنج و نیم رنگ زدم دیدم بر نمیدارع زنگ‌ژدم مامانش گفتش حمومه گفتم تو رو خدا بگو یکم زود باشه دیره

ساعت شیش و نیم تازه زنگ زد گفت حموم بودم چخبرته این همه زنگ میزنی از حموم در بیام زنگ میزنم دیگه بهت 

گفتم از دیشب قرار گذاشتبم بریم بیرون یکم برنامه ریزی میکردی مدیریت میکردی قبل اینکه هوا تاریک شده بریم گف خیلی حوصله دارم توام به همه چی گیر میدی داد زد گف لیاقت نداری منم تن صدامو بیشتر از اون بردم بالا گفتم تو لیاقت داری بسه گمشو قطع کردم 

بعد دو ساعت بعد بهش پیام دادم گفتم معذرت می‌خوام عصبی بودم 

گفتم دوتامونم درگیریم منم استرس خونه عروسی جهیزیه و ماشینمونو دارم که 

فروختیم میخواییم یکی دیگه بخریم

برگشت گف خونه بهترینشو رهن میکنم ولی عروسی براساس جهیزیه ای که میاری میگیرم منم قاطی کردم گفتم از الان داری دعوای جهیزیه میکنی با من در حد توان خودم و خانوادم جهیزیه بهترینشو گرفتم ازدواج دوم همسرمه تو نامزدی یبار جدا شده یه جوری رفتار میکنند انگار من مطلقه ام اون مجرد بوده الان شما بگین مقصر دعوا کیه 

اون انتظار داره وقتی داد میزنه من سکوت منم منم نتونستم

فک نکنم ادم بالغی رو انتخاب کرده باشی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
اشتباه کردی معذرت خواهی کردی تقصیر اون بوده چرا خودتو‌کوچیک‌کردی ...

چون من داد زدم مامانم گفت خیلی بد داد زدی زشته فلان همیشه دیر می‌کنه من واقعا نمیتونم 

مبارک باشه الهی 

عزیزم همیشه دم عروسی بخاطر حجم بالای کارها و معمولا تنها بودن عروس و دوماد ، این بی حوصلگی و کلافگی پیش میاد ، یکم صبور باش عزیزدلم ، چون مسئولیت برگزاری و تامین مسکن با شوهرت هست بهش حق بده 

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 

سیاست داشته باش

مثل مردها رک و با صدای بلند حرف نزن

وقتی گفت عروسی در حد جهیزیه میگیرم

بگو خیلی دوست دارم چون از همه ی مردهای دور و بر و فامیل باعرضه تری

مطمینم پیش همه سرفرازم میکنی همه دخترای فامیل به عروسیم و به انتخاب همسرم حسودی میکنن

چندتا خنده مهربون هم چاشنیش کن

به قول قدیمیا خرش کن سوارش شو

خیلی خاله زنک ازدواج جنگ نیست که تو اگه اینو ییاری من اون کار میکنم خیلی یچس

بچه نیس چون خانوادش گدا صفتن اصالت ندارن اونا یادش میدن چیزایی که این بلد نیست و در خالی که به من میگن غیر مستقیم فلانی جهازش انقد خوبه فلانه

2801