2733
2764

مسابقه کشوری کاراته دارم،کمربند قهوه ای هم دارم تازه انتهایی‌ایم مسابقه رو هم که مربی مون گذاشته بود قبول شدم،ولی مادرم میگه نه نرو 

۱میگه آسیب میبینی(سبک ما کنترلی هست خب اصلا ضربه اسابط نمیکنه)

۲میگه میری دوباره ساعت۲ نصفه شب برمیگردی (چون یک دفعه کرمان بودیم قرار بود ساعت۱۰ اینا برگردیم ولی۲:۳۰ شب رسیدیم ولی خب همه ی مسابقه های کرمان اینجوری هست بیخشید ولی خیلی ول و چله ولی اینجا شیرازه و کشوری هست دور نمیشه مطمئنم)

تو رو خدا بگید این چند وقت خیلی تلاش کردم برای مسابقه😭😭😭😭(بابام موافقه ولی اگه مامانم بخواد در عرض۳سوت نظرشو عوض میکنه)

بگید چه گلی به سر بگیرم😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم مسابقه دارم

۴ ماه باید برم اصفهانو بیام البته تو لیگم ولی خب

از اونجایی ک بابات راضیه برو ب بابات بگو راضیش کنه منم مامانم خیلی گیره ولی نشستم با بابام صحبت کردم

حتی بابامم عجیبه قبول کرد با اینکه ۲ تومن باید میدادن

ولی بابام راضی شد مامانمم حرفی نزد

ب بابات بگو رو اعصاب مامانت کار کنه

یکیو میشناسم دعوت شده بود به تیم ملی دو میدانی خونوادش نذاشتن بره:)

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️

به یکی که مامانت بهش اعتماد داره بگو باهاش حرف بزنه راضی بشه

‏از داشته هامون لذت ببریم و بدونیم که همین چیزایی که شاید برای ما عادی شدن و دیگه به چشممون نمیان،       آرزو و رویای خیلی از آدماست...🌱

برو

واقعا بیخیال نشو

اینکه نرو چون ممکنه اسیب ببینی مثل اینه که بگی غذا نخور چون ممکنه خفه شی

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2706