2733
2764

اسم بدین منم دعاتون کنم

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برات صلوات فرستادمرضوان دعا کن منو بچه‌هام هم خوشبخت شیم

الهی آمین انشاالله به امید خود خدا

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

التماس دعا

زهرا

میشه یه فاتحه یا صلوات برای روح عزیز از دست رفتم بفرستن:)ممنونتونم مهربونا...^_^عزیزترینم!گمان میکردم اگر بروی میمیرم..اما نمردم..هنوز هم اینجام..زنده ام ولی زندگی نمیکنم..نفس میکشم ولی به زحمت..مرگ من همون روزی بود که کنار جاده منتظر بودم جسم بی جونتو بیارن..همون لحظه ای که کنار امبولانس ایستاده بودم و صدات میزدم..همونجا که غسال رو التماس میکردم بذاره یه ثانیه صورت ماهتو ببینم...همون لحظه که فهمیدم دیگه اون صدای گرمتو نمیشنوم..که دیگه بغلم نمیکنی...ینی بعد تو قراره چی بشه این زندگی مهربون ترینم...:(((