2733
2764

به آدم عادی وکالت دادم ولی ازش راضی نیستم میتونم وکیل بگیرم یا کجا ها برا این چیزا میرن کسی میدونه

خدای مهربون دوستت دارم .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اکی گفتم شاید شیراز باشین به بابام بگم براتون انجام بده کارش فقط ثبت اسناد و سند گرفتن برای ملک های ...

ببخشید ازتون سوالی بپرسم میتونین از پدرتون بپرسین 

خدای مهربون دوستت دارم .
اره عزیزم در خدمتم

ممنون .یه خونه ویلایی قدیمی هست که ازیه خانوم خریدیم که از پدرشون خریده بودن  خودشون هم از ثبت رفتن و قانونی هست وحالا پدر فوت شده .مدارک قدیمی یسری موجود چون برا  سال ۶۷.اون زمان دستی بوده ثبت نشده بود.اون کسی فوت شده زمین رو هم از کسی خریده و ساخته  .حالا بنیاد استان میگه اون آقا فوت شده در صورتی میشه کاری کرد که نماینده بنیاد بره ثبت جای کسی که فوت شده امضا کنه که ما بقیه کارا و انجام بدیم برا گرفتن سند ۶ دنگ .حالا میگم نماینده بنیاد یعنی راضی میشه دوساعت توراه باشه بیاد جای کسی که فوت شده امضا کنه 

خدای مهربون دوستت دارم .
اره عزیزم فقط هزینشو ازتون میگیره با پدرم صحبت میکنم بهتون اطلاع میدم

هزینه بخوام بدم مشاور آنلاین میگیرم خودم مستقیم همه چیزو توضیح میدم بهش مدارک براش می‌فرستم .ممنون 

خدای مهربون دوستت دارم .
2706