2733
2764

ترسید

این ادم زورش میاد وقت بزاره برای خونوادش

بش میگم یکم با بچم بازی کن من به کارهای خونه برسم

حتی ۱۰ دقیقه در طول روز وقت نمیزاره

بعد خودم دلم نمیاد بچم چشش تو گوشی و تلوزیون باشه همش باش بازی میکنم

تو  خونه کلی کارهای تعمیراتی هست

بش گفتم امروز ک بیکاری یه کار مفید کن تو خونه یا بچه رو سرگرم کن یا تعمیراتی ها رو درست کن

گف نه میخوام پسر خالم از شهرستان اومده ببرمش بیرون تابش بدم 

دیگه کلی دعوا کردیم 

احمق

من فقط ناراحت بچمم ک از لحاظ روحی اسیب نبینه وگرنه دوس داشتم بلند شم خفش کنم با دستام

ب نظرتون این مرد و چی کنم

فقط سر کاره و خونه تو گوشی یا خواب

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن

چقدر خوبه که مادر با فکری هستین

پیش مشاور نمیاد؟

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

کپی برابر اصل همسر منه همسرتون

بعضی وقتا کوتاه میام و خودم با بچه ها بازی میکنم

گاهی ادقات با زبون خوش رامش میکنم که سرگرم بچه ها بشه 

اگه زبونم خوش باشه انجام میده اما اگه تلخ بگم اصلا بازم میره تو گوشی یا میگیره میخوابه

پسرخالش ۳ سالشه که میخواد ببره تابش بده؟ این ادم با این تفاسیر رفیق بازی بلده فقط

فقط 11 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر آنچه مرا به درد آورد، مرا ساخت. (っ’-‘)=͟͟͞͞🤜 / با احترام درخواستتونو پذیرا نیستم.🌺
چه بد واقعا چاره ای به ذهنم نیومد

خودمم هر چی فکر میکنم چیزی ب ذهنم نمیاد 

امروز با اشاره طوری ک بچم نفهمه گفتم گوشی و بزار کنار با بچه بازی کن

گفت ولم کن برو بابا

تا کی شعار و حرف های پوشالی !!!!!خسته نشدی!بسه دیگه به حرفات عمل کن!خوب بودن و زندگی کن فقط حرف نزن

اذیتش نکن اونم فشاراقتصادی رودوششه توام حق داری ولی همه مردهاکه تحملشون قدهم نیست همینکه به دیوارزده به تونزده یعنی دوست داره

تواین وضعیت گرونی کمی باهاش مداراکن مردهاضمخت ترن احساساتشون کمتره

اونم شایدبتونه بکنه بهش فرصت بده 

شوهرخیانت نکنه معتادودست بزن نباشه کم کم درست میشه

قدرشوهرتوبدون خفشم نکن

براش چای دم کن ازدل هم دربیارید

فرداکه بشه یه بوس ازلپت میکنه پیش گازمیگه ببخش توام یادت میره

مردتوباتمام کم وکاست دوست داشته باش هیچ کس کامل نیست

کپی برابر اصل همسر منه همسرتونبعضی وقتا کوتاه میام و خودم با بچه ها بازی میکنمگاهی ادقات با زبون خوش ...

چقد  ادم بگه زبونم مو در اورد ب خدا 

یعنی تنها کار مفیدش سر کار رفتنه والسلام

شوهر من با بچه وقت میگذرونه حوصله منو نداره..هرکدوم ی جور عوضی هستن و نرمال نیستن ..برای همین بهش گفتم دیگه شناختمت دیگه بچه نمیارم برات ..تو هم مراقب باش دیگه بچه نیاری 

2706