2733
2764
عنوان

ترسناک ترین داستان سه کلمه‌ای

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 146 پست

توو زندگی من........................................ باهات حرف دارم

هیچوقت اون حرفهایی که باهام داشتن حرفهای خوبی نبود

تنــــــــــــــها کسی که میتواند ما را به خاک سیاه بنشاند ... یک دوست بسیار قابل اعتماد است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آزمایش مثبت بود برا من از همه ترسناک تره

من تصمیم دارم بچه دار نشم

یه بار حس کردم باردارم رفتیم با همسرم آزمایش دادیم

جواب منفی شد

وسط ازمایشگاه از خوشحالی جیغ میزدم میپریدم بالا پایین، قشنگ حیثیتمون رفت😂

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

موجودی کافی نیست 

من شیفته خیره شده به آسمان بعد از غروب ام ،غرق شدن در موسیقی های آرام ،نشستن در تاریکی محض ، تمام چیز های که مردم آنها رو افسرده کننده میدانند ،اما پیوند من با آرامش نهفته با اعماق درونم دوباره برقرار می‌سازد ...
2706