2733
2764

بی فایده اس  قدش ۱۲۸ وزنش ۲۷ اینا خیییلی ریزه بین بچه ها. چیکار کنم  ی خوراکی بگین هم جون بگیره هم رشد کنه خیلی هم لاغره  خواهش میکنم  دخترم افسردگی گرفته بین دوستاش  اگر شربتی یا چیزی میشناسین دريغ نکنید انشالله امام حسین حاجتتون بده🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جوانه گندم بده بخوره تپل میشه برای قد کشیدن هنوز کلی فرصت داره ولی باهاش نرمش های کششی انجام بدید که عضله هاش درگیر بشن

مَنِ کاملیام فعلا ارشد تکواندو ام و رشتم انسانیه 405کنکور دارم و اگه خدا بخواد میشم خانم وکیل آینده تویی که داری اینو میخونی میشه یه صلوات مهمونم کنی تا به مراد دلم برسم؟🩷🙋‍♀️و شاید بهشت همان چشمانت است.

شربت ارژنین،دکترغددامپول رشد،زینک هم واسه اشتها،شربت ویتاگلوبین هم کل ویتامینهاروداره

ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ..!  
غدد کودکان ببراگر جا داره و رشد استخوانیش کامل نشده که رشد میکنهمراقب باش پریود نشه و صفحات رشدش نبن ...

یک سال پیش بردم آخرین بار از ۶سالگی تحت نظر بود بخدا هیچی کاری نمیکنن جز نوشتن شربت  البته همه آزمایش هاش خوب بود 

یک سال پیش بردم آخرین بار از ۶سالگی تحت نظر بود بخدا هیچی کاری نمیکنن جز نوشتن شربت البته همه آزمای ...

نیاز به هورمون رشد نداره؟ 

نزار چاق بشه وگرنه قد نمیکشه

ورزش بفرست و تغذیه خوب بده 

علائم بلوغ را نداره؟

2706