2733
2764
عنوان

این شوهره یا بچه س😑😕

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 33 پست
دقیقا درکت میکنم بابای من باغ دارن هر هفته خودشون میرن شوهرم همش بهم میگه بگو ما هم میاییم منم خجالت ...

دقیقا آبجی های منم از همسرم متنفرن😑 این موضوع رو هم نمیشه بهش بگم

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترین کارو کردی رد کردیمسافرتی که سلیقه ها مثل هم نباشه همیشه اخرش دعواست

دقیقااا مخصوصا همسرم زود بهش بر میخوره ناراحت میشه اون لاکچری مسافرت رو میخواد 

ولی خانوادم خیلی ساده

ز هوشیاران عالم هر ک را دیدم غمی دارد. ای دلا دیوانه شو ، دیوانگی هم عالمی دارد...

وا بشین پیشش بگو عزیزم تو نمیتونی تحمل کنی تو چادر بخوابیم بعد زشت بود پیش اونا ما بریم هتل

فداتشم حالا ک دلت سفر میخواد بیا فردا دونفری باهم جمع کنیم بریم شمال بهترین هتل و امکانات

والا

بخدا رفته اتاق حرف نمیزنه😂

😂حالا تا خانوادت برگردن برات قیافه میگیره مجبوری تحمل کنی ...درکل وقتی تعارف ساده کردن کاش به شوهرت اصلا نمیگفتی

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
دقیقااا مخصوصا همسرم زود بهش بر میخوره ناراحت میشه اون لاکچری مسافرت رو میخواد ولی خانوادم خیلی ساده

ماهم حدودا همینه اوضاعمون

همیشه هم دعوا میشه

قسم خوردم پا توی هیچ مسافرت فامیلی نزارم

همش اعصاب خوردیه

باید هر مراقب باشی این یه چیزی نگه اون بهش بر بخوره و متقابل

ماهم حدودا همینه اوضاعمونهمیشه هم دعوا میشهقسم خوردم پا توی هیچ مسافرت فامیلی نزارمهمش اعصاب خوردیهب ...

دقیقا میفهمم🥹 هعیییییییی

😂حالا تا خانوادت برگردن برات قیافه میگیره مجبوری تحمل کنی ...درکل وقتی تعارف ساده کردن کاش به شوهرت ...

اخه نمیشد گف بچه رو ببرم اونجا گفتم نیستن و ادامه ش

آخه گف بچه رو ببرم اونجا گفتم نیستن و…

عزیزم شوهرت بخاطر شمال نرفتن ناراحت نشده چون نتونسته بچه رو بفرسته دنبال نخودسیاه و خلوت کنه ناراحته😅

سلامتی و خوشبختی دخترم
وا بشین پیشش بگو عزیزم تو نمیتونی تحمل کنی تو چادر بخوابیم بعد زشت بود پیش اونا ما بریم هتلفداتشم حا ...

اصلا متوجه نیس ک 

بهش میگم ی جا رفتیم باید طبق سلیقه های اونا رفتار کنیم 

میگه ن 

همش میخواد نظر خودشو تحمیل کنه 

خانوادم اینو میدونن برای همین تعارف الکی زدن😩

عزیزم شوهرت بخاطر شمال نرفتن ناراحت نشده چون نتونسته بچه رو بفرسته دنبال نخودسیاه و خلوت کنه ناراحته ...

😂😂😂😂😂🤣🤣

آخه گف بچه رو ببرم اونجا گفتم نیستن و…

اینکه اونا تعارف زدن و تو قبول نکردی

من وقتی پیام میدم لبخند به لب دارم، پوستمم حسابی کلفته. اگه تمایل به بحث و گفتگو نداری کافیه یه استیکر گل برام ریپلای کنی  
2706