2733
2764
عنوان

خاستگار پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 93 پست
من بودم رد میکردمدرست رو ول کن یعنی نمیخواد شما یه زن مستقل باشی و پیشرفت کنیو من باشم همچین شوهری ر ...

خودمم دقیقا یه همچین حسی دارم حس میکنم یه زنی میخواد بتونه بزنه تو سرش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم 

کسی که نخواد پیشرفت کنی همراه خوبی نیست برات .... ی لحظه فکر کن 35 سالته و اون فرد پنجاه سالش تو ی خانم جذاب و زیبا اون نه . نگید گلزار فلان بابا اون لایف استایل اش فرق می‌کنه کدوم مرد ایرانی روتین پوستی داره و همیشه رژیم و ورزش می‌کنه تعداد شون محدود . من باشم درسم میخونم و چون رشته ات خوبه مورد های بهتری پیش میاد . تو خیلی گرونی خودتو به ی خونه الهیه نفروش 

خودت دوسش داری.؟ میشناسیش؟ ادم بد دلی نیست؟

من کلا یه دفعه دیدمش نمیتونم بگم دوسش دارم ولی اخلاقش ظاهرا بد نیست از اقوام خیلی دورن خودمم موندم چطور با اون همه پول و دارایی چرا منو انتخاب کرده

دوست عزیز آینده رو نمیتونی پیش بینی کنی نمیدونی چه اتفاقی میافته بنطرم اون اقا اگه شما رو میخواد در کناز درستون بخواد 

هر چقدر پولدار باشه البته نطر من هست میدونم بی پولی بد دردیه اما

عزیزم مگه میخوای با پول زیاد چکار کنی 

فعلا درستو بخون درآمدت هم فعلا کفاف خودت میدی 

لازم نیست بخاطر پول زیاد و زحمت زیادت از دست بدی

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
دقیقا کجاش مهمه؟واقعا راسته میگن زندگی دختران فقط واسه دیگرانه؟؟؟

یعنی چی عزیزم.من ب عنوان ی دختر مدرکم رو پشتوانه خودم میبینم هر موقع دلم نخاست برم سر کار نمیرم ولی خدایی نکرده اگه ی روز طلاق بگیرم لنگ کار نمی‌مونم هر بیمارستانی برم قبولم می‌کنه برفزض میرم کلینیک ولی خالی نمی‌مونم دغدغه پول ندارم اینجوری

2706