2733
2764
عنوان

خاستگار پولدار

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حسم اشتباه نمیکنه کلا

احساس میکنم کسی که از اول شرط ول کردن درس رو گذاشته، یه مشکلی داره

یا بحث بدبینی و بی اعتمادیه یا... 

ادم سالمی به نظر نمیاد

حسم  چیز خوبی نمیگه. 

داری میگی الهیه، از پشت کوه که نیومده بگه زن نباید بره سر کار و... 

درست رو ول نکن، شاید خدای نکرده، روزی بین تون بهم خورد، بعد چقدر حسرت این اشتباه رو میخوری

چرا پشیمون شدی و افسوس میخوری؟

چون تنها راه نجاتم از این خانواده لعنتی  بودولی من احمق گفتم با درس خوندن میتونم مستقل بشم و از خانوادم جدا بشم که یک سال دیگه باید درس بخونم تا کنکور بدم و برم

من بودم رد میکردم

درست رو ول کن یعنی نمیخواد شما یه زن مستقل باشی و پیشرفت کنی

و من باشم همچین شوهری رو نمیخوام 

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
اره واقعا فقط پول داره البته خیلی هم آدم مهربونه باباش و خودش تاجر فرشن

خودت دوسش داری.؟ میشناسیش؟ ادم بد دلی نیست؟ 

بین تربیت یک دختر خوب و خوب تربیت کردن یک دختر زمین تا اسمان فاصله ست. تربیت یک دختر خوب یعنی این رو تو ذهنش بکاری که بدون نقص باشه اما تربیت خوب یه دختر یعنی شجاع. اگاه و عاشق زندگی باشی
ب نظرم بگو درسم رو تموم کنم ولی سرکار نمیرم باهاش ازدواج کن چون داشتن مدرک مهمه

دقیقا کجاش مهمه؟

واقعا راسته میگن زندگی دختران فقط واسه دیگرانه؟؟؟

آقا هستم،جان عزیزت لایک نکن🫤🫤🫤

تفاوت سنی زیاده سطح زندگی تونم یکی نیست عشق و عاشقی هم که در کار نیست و سنتیه که بگم این دو تا تفاوت به چشمت نیان پس ریسک نکن

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
2706