2733

خواهر و برادرم معلولیت دارن خیلی حالم بده. همش

ناراحتم حس میکنم همه اطرافیان یه حس ترحم بهم

دارن. برادرم که نابینا ان و راهم نمی تونن برن. و خواهرمم راه میرن اما دچار سادگی هستن و بی سواد هستن. و تو

خیابون هم حتی بعضی وقتا لج میکنه داد میزنه و آبروریزی میکنه و از خونه هم میره بیرون. همه به چشم

ترحم و بدبختی بهم نگاه می کنن. دارم عذاب میکشم.

همیشه حس بدبختی و ترحم نسبت به خودمم دارم.

بخاطر اینکه چهره خوبی هم ندارم بیشتر حس بدبختی

بهم دست میده. بقیه و اطرافیان از ما خجالت میکشن 

هیجا مارو دعوت نمی کنن مهمونی خونمونم مگر چی

بشه بیان. اکثر کسایی که شرایط مو متوجه شدن اصلا

رفتار شون ازین رو به این رو شدش باهم. همش خجالتم

میدن. و با حالت تمسخر باهام صحبت می کنن. جوری که انگار من آدم نیستم و حق زندگی ندارم. بخاطر شرایط مون هیجا حتی بازار و بیرون ساده هم نمی ریم سر همین

قضیه افسردگی گرفتم. همیشه با خودم میگم چرا من مگه چیکار کردم انقدر عذاب بکشم. نگاه های مردم هم خیلی عذابم میدن. برای همون از اجتماع و بیرون هم فراری شدم.😭🥺💚💔

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.

اجازه ندهههههههه کسی بهت ترحم کنه حتی اگه خودت حس بدی داری ...

چند سالشونه؟!؟ 

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

پدر و مادرت نسبت فامیلی داشتن؟

خواهر و برادرت چند سالشون؟ خودت چند سالته

ناراحتی نداره بخون درستو دانشگاه عالیذبرو شهر دیگه بعدک پذیرش بگیر برو از ایران

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اجازه ندهههههههه کسی بهت ترحم کنه حتی اگه خودت حس بدی داری ...چند سالشونه؟!؟

خواهرم ۱۷ و برادرم ۱۵🥺💚

اگه دلت گرفت تگم کن میام باهات درد و دل میکنم یه انسان ساده که عاشق صحبت با آدم های مختلف هستش.

قطعا سخته و توی جامعه جا نیوفتاده و. نگاه ها متفاوته

روی مهارت های خواهر و برادرتون کارکنید توانمندی های دیگه اشون را ببرید بالا با کاردرمانی 

همیشه ممکنه کسی نباشه که بتونه مراقبشون باشه و باید یادشون بدید از پس زندگی خودشون بربیان

وضع مالیتون چطوره؟

اگه خوب نیست خودت را پاسوز اونا نکن برو سر کار ب خودت برس ورزش کن 

اونا هم قسمتشون این بوده خداشون بزرگه 

رفتار بقیه هم براتون نباشه اونایی ک تغییر رفتار دادن خودشون مشکل ذهنی دارن ففط حالیشون نیست

متاسفانه همین نگاه ها خیلی اذیت کننده است

داغون شدم یعنی واقعا حقم نیست این همه عذاب🥺💚

وضع مالیتون چطوره؟اگه خوب نیست خودت را پاسوز اونا نکن برو سر کار ب خودت برس ورزش کن اونا هم قسمتشون ...

وضع مالی مون معمولی عزیزم.🥺💚

معلولیت اونا چ ربطی ب تو داره ک از جامعه فرار کنی

نگاه و ها و قضاوت های مردم رو چیکار کنم؟اونم تو پایین شهر

که هیچی هیچی هنوز جا نیوفتاده.🥺😭💚💔

پدر و مادرت نسبت فامیلی داشتن؟خواهر و برادرت چند سالشون؟ خودت چند سالتهناراحتی نداره بخون درستو دانش ...

نه عزیزم نسبت فامیلی ندارن. ژنتیکی نبوده فکنم. موقع تولد آسیب دیدن. خواهرم ۱۷ و برادرم ۱۵🥺💚

2706