2733
عنوان

چجوری رژیم بگیرم عروسیمه

285 بازدید | 20 پست

۳ ماه دیگه عروسیمه

نمیدونم چجوری رژیم بگیرم

۱۰ کیلو باید لاغر کنم

روزه بگیریم این ۳ ماهو؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هوا گرمهروزه گرفتن اونم سه ماه ضرر دارهبرنامه ریزی کن واسه پیاده روی و ورزش خونگی

هیچ کس نیست

نه برام مهم نیست ضررش میخوام لاغر شم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
اول حواست به رنگ و روت باشه برو باشگاه و در کنارش مکمل و... بخور که صورتت لاغر نشه

اتفاقا ارزومه لاغر بشه صورتم

خیلی تپل شده صورتم

رژیم فست هم میگن خوبه

از ۱۰ شب تا ۲ بعد از ظهر چیزی نمیخوری فقط آب میتونی بخوری

از ۲ تا ۱ آزادی 

البته سرچ کن خودم نگرفتم

یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
خدای نکرده مریض میشی عروس خانم

چاق شدم

اینقدر ک این ی سال شوهرم مجبورم کرد کنارش غذا بخورم شدم مثل خودش

به زور میگه باید پا ب پای من بخوری

اول ازدواجم ۶۸ بودم

الان شدم ۷۵

هیچ کس نیستنه برام مهم نیست ضررش میخوام لاغر شم

عزیزم برو دکتر تغذیه و اگر نه یا باشگاه زیر نظر مربی..

یه وقتا یه سری رژیم ها انقدر صدمه به بدن میزنه که خدا می‌دونه حواست باشه یه شب درسته شب مهمی هست اما فردا پس فردایی هم داره🥲

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)قشنگ مادر دو ماه تلاش کردم بهتر که هیچ اوضاع بدتر شد فولیکول غالب_صفر_🥲(۱۴۰۳/۳/۳۰)در تلاش. . .✨
برنج و نونتو نصف کن شیرینی جات اصلا نخور و ورزش کن تا سه ماه اوکی میشی شبا هم فقط سبزیجات بخور

اشتراک زیره رو بخرم؟

همین اپلیکیشنی که برای رژیمه 

تا ۳ ماه برنامه رژیم میده

میدونی اگه بینیمو عمل نکرده بودم میرفتم باشگاه ولی ضرر داره براش

چاق شدماینقدر ک این ی سال شوهرم مجبورم کرد کنارش غذا بخورم شدم مثل خودشبه زور میگه باید پا ب پای من ...

اندازه هاتو توی  پی وی بفرست

مشاوره برای بانوانی که اضافه وزن دارن ورود آقایان ممنوع
2706