2733
2764
عنوان

دخترم هشتمه😭

| مشاهده متن کامل بحث + 462 بازدید | 23 پست

بچه رو اذیت نکن معدلش خیلی عالیه نمرش هم اصلا بد نیست باور کن نمره های راهنمایی و دبستان هیچ جای زندگی تأثیری نداره اصلا اهمیتی نداره ۱ بگیره یا ۲۰

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

قبل از امتحان از سایت همیار هر سوالی میخواهید دانلود کنید به عنوان مثال سوالات درس ۴ فارسی کلاس هشتم همیار و بخونه کل امتحانا نمونه همین سوالاس نمی‌گم دقیقا همون سوالا میاد نه ولی نمونه همونا میاد . الان نمره دخترت بد شده شما الان ناراحت باشی چیزی درست میشه؟ شاید تلاش کرده و نتوانسته . انشالله بعداً جبران می‌کنه 

خود شما نمره های راهنماییت دقیقا به چه دردت خوردن؟ حتی توی انتخاب رشته ی دبیرستان هم چندان بدردبخور نیستن، حتی بخواد بره تجربی میتونه به راحتی نهم همه چیو جمع کنه و بره.

یه سری از زنها دیوانه ان واقعا

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

شما مادرید اون ۲۰ ها رو ببینید و یکی یکی تو چشمش به‌به و چه‌چه کنید جایزه هم حتما فراموش نشه بعد در مورد ریاضیش یه تذکر ریز بدید و اصلا با عصبانیت برخورد نکنید احتمالا برای امتحان مشکلی داشته و این نمره پایه‌ای نیست.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

حالا من چی بگم گل پسرم نمره هاشو خوب شده معدلششده ۱۷ .۸۰ چرا چون مطالعات ۱۱ شده سرمو بکوبم به طاق دیگه نمیتونه آزمون نمونه بده پول غیر انتفاعی هم ندارم دبیرستان باید بره مدرسه دولتی

یا رب این نو گلان خندان که سپردیشان به من  سخته کمکم کن درست پرورششان بدهم