2733
عنوان

میخام بلاگر شم از افسردگیم بگم ب مردم

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 27 پست
مردم و جوون هایی که من تو مطب میبینم کیه ان؟مردم دنبال درمان و تجربه آننه یه شوهر بگیرن دستشون برقصن

خب تو مطب میبینی قرار نیست ادم افسرده مدام تو فاز غم و غصع باشه ک

فعلا ک کسی تو اینستا دنبال درمان نیست هرکس دنبال درمان باشه میره پیش دکتر

بنطرم اینجور پیج ها حدابیتی نداره الان اکثر مردممون افسردن یکی دوزش کمه یکی دوزش زیاده دودقیقه میره اینستا شاد بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به عنوان یه مخاطب هرکی یه شوهر بگیره دستش براتون برقصه براتون جذابیت داره؟خیلیابهشون نامه بستری داد ...

اولا یکم رو اعصابت مسلط باش برا من هیچ محتوایی جذابیت نداره  من فقط پیجای پزشکی و چندتا انلاین شاپ فالو دارم 

بعدم شما نظر خواستی منم نظر دادم بالام ب یکی گفتی شوهر بگیرم دستم برقصم خب بگیر برقص عقده نشه تو دلت  بعدم اینا با دنبال کردن پیج شما درمان نمیشن باید برن تراپیو روان پزشک افسردگی ی مبحث خیلی طولانی و گسترده ایه  هرکس باید خودش روند درمان خودشو پیش بگیره

کاربری که همیشه بخاطر مسائل سیاسی تعلیق شده  کاربری ششم
نیاز به همدردی ندازمفقط از روند درمان و روزمرگی هام میخام بگم نمیخام ترحم بخرم که

خب حتما باید پیج بزنی؟ 

اگ میخوای حال خودتو توصیف کنی تو دفتر بنویسش یا تو یادداشت گوشی تایپش کن

اینستا جای مزخرفیه یکی ک هیچ اطلاعات دقیقی از زندگیت ندارع نمیدونه چیا کشیدی میاد یچی میپرونه حالت بدتر میشه 

آنکه یارش رفته داند حال آذر ماه را 🙂
اولا یکم رو اعصابت مسلط باش برا من هیچ محتوایی جذابیت نداره من فقط پیجای پزشکی و چندتا انلاین شاپ ف ...

اون که بله فداتشم 

من به عنوان ناجی و دکتر پیج نمیزنم

اگه اینجوری بود دکترا باید درشون تخته میشد جون من با تجربه هام خوبشون میکردم!

این حرفا چیه گلم

منظورم اینه از زندگیم و روند درمانم و تجربه هام بگم

که استفاده بشع ولی برا خوب شدن صد درصد نیاز بع پزشک هست مگه من خدام یا این بیماری اسونه

خب تو مطب میبینی قرار نیست ادم افسرده مدام تو فاز غم و غصع باشه کفعلا ک کسی تو اینستا دنبال درمان نی ...

ددسته کسی که مریضه میره پیش دکتر

اون که بله

اگه اینجوری بود دکترا باید درشون تخته میشد چون من با تجربه هام خوبشون میکردم!

این حرفا چیه گلم

که استفاده بشع ولی برا خوب شدن صد درصد نیاز بع پزشک هست مگه من خدام یا این بیماری اسونه

خب تو مطب میبینی قرار نیست ادم افسرده مدام تو فاز غم و غصع باشه کفعلا ک کسی تو اینستا دنبال درمان نی ...

ددسته کسی که مریضه میره پیش دکتر

اون که بله

اگه اینجوری بود دکترا باید درشون تخته میشد چون من با تجربه هام خوبشون میکردم!

این حرفا چیه گلم

اون که بله فداتشم من به عنوان ناجی و دکتر پیج نمیزنماگه اینجوری بود دکترا باید درشون تخته میشد جون م ...

خب مشکل چیه ؟:/

خیلیا الان از روزمرگیشون و چیزایی که باهاش درگیرن حرف میزنن

توهم یکی مثل همه 

یکی درگیریش شوهرشه یکی دانشگاه یکی بیماریش یکی چاقیش 

بنظرم جالبه راستش

اتفاقا یه یوتوبر هم داریم تو این زمینه 

فکر‌کنم بشناسی 

سارا حقیقت 

اونم‌بایپولارِ 

خب مشکل چیه ؟:/خیلیا الان از روزمرگیشون و چیزایی که باهاش درگیرن حرف میزننتوهم یکی مثل همه یکی درگیر ...

دقیفا درمورد چیزی که باهاش درگیرم و زندگیم و روزمره ام حرف میزنم..هم سر خودم گرم میشه

حالا این وسط شاید یکی از تجربه هام بدرد کسی خورد