2733
عنوان

چرا دیگه هیچ کس یا بهتره بگم اکثرا از مهمون خوششون نمیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 53 پست

دعوت میکنم مهم نیست دعوت نکنن و این باعث شده بیشتر وقتها خواهرم مادرم زنداداشم زنگ زدن که شام پختم میایم دود هم باشیم و این برام لذت بخشه 

از خدامه خونه ام اونقدر بزرگ باشه و حیاط داشته باشه با کلی اتاق که همیشه صدای خنده و مهمونی برپا باشه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

ما با خانواده پدرم خیلی رسمی بودیم .ولی خانواده مادرم همش خونمون بودن مخصوصا خاله کوچیکم که همش خونمون بود .سر فوت داداشم همون خاله کوچیکم چه ضربه ها که نزد بهمون . ولی همون خانواده پدریم تمام مراسم رو به گرون گرفتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قدیما ساده بود

الان طرف به حساب احترام اینقد تدارک میبینه.خونرو برق میندازه.کار میکنه.شوهررو به زحمت میندازه بعد که مهمونا میبرن دیگه جون نداره

دیگه نه خودش مهمون میخواد نه شوهره

ما کلا راحتیم

خیلی وقتا کسی میاد سر بزنه میگیم برید شامتون بیارید.یا غذامون زیاد باشه میگیم زیاده بیاید.یا بارها مهمونمون با غذاش میاد خخخخ یا شونه تخم مرغ میاره املت میزنیم

وضع مالیمون بد نیست ولی راحتیم

داییم باغ دارن هر هفته پنج شنبه جمعه همه جمع میشن هر کی یه چی میاره

......

وضعیت اقتصادی جانم

نه عزیزم قدیم چیزی نداشتن ولی در خونشون همیشه باز بود 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

من خودم بیشتر به خاطر اینکه واسه مهمونی دادن همه کارا پای خودمه هیچکس کمکم نمیکنه واسه همین مهمونی دادن رو دوست ندارم .پدرم درمیاد

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹

من کاملا آدم رفت و آمدی بودم اما دلزده شدم...

طرف میومد همون شب ک خورده و قشنگ پر شده به به چه چه میکرد ، فرداش می‌رفت ی جا دیگه می‌نشست می‌گفت آره امشب عالی بود چی بود خونه فلانی رفته بودیم و...اینجور داستانا..

والا ایراد از وسایل و دکور و مبل سفید هم نیست من یبارم ب بچه هاشون هیچی نگفتم که اوقات تلخی نشه اما . . .هعی

کاش بین همه ی آدما قدرشناسی مد میشد

من آرزو میکنم🤲🏻آرزویی که در صفحه صفحه ی آن ، حکایت کودکی با موهای مشکی و فرفری با صورت گرد و نمکی اش است🤰🏻💙 قند روزهای تلخ من ، منتظرتم که بشی تو دلیم👣قند و نباتم داریم تمام تلاشمونو میکنیم تا زودتر بشی تو دلی مامانی🩺(1403/2/9)قشنگ مادر دو ماه تلاش کردم بهتر که هیچ اوضاع بدتر شد فولیکول غالب_صفر_🥲(۱۴۰۳/۳/۳۰)در تلاش. . .✨
بجز وضعیت بد اقتصادی ی دلیل مهم دیگه هم داره :جرات نداری با دوست و آشنا یا همکار یا همسایه رفت و آمد ...

لعنت به دنیای کثیف امروز

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻

من خودم اصلا دل و دماغ مهمونی رفتن و مهمون اومدن رو ندارم دلیلش هم به خاطر اینه که تو زندگی رنج و سختی زیادی دیدم یه جورایی ذوقم کور شده همش دوس دارم تنها باشم 

دل نیست هر آن دل که دلارام ندارد 💕 بی روی دلارام دل آرام ندارد
قدیمها همه ی تخته فرش داشتن، دو تا پشتی و تموم الان همه مبل سفید و دکوری دارند

خب مگه خونه نمایشگاهه ؟ خونه که نشه ازش استفاده کرد به چه درد میخوره؟ 

من خودم تازه وسایل خونم رو عوض کردم اتفاقا روشن هم هست ولی خیلی مهمون دعوت میکنم  

کلا مهمونی رفتن و مهمونی دادن رو دوست دارم

من خودم واقعاازمهمون خونم اومدن بدم میادهم همش بایدخودم بدوام همسرم هیچ کمکی نمیکنه همم گرونیه  کفاف خودمونونمیده چجوری دعوت کنم تاحالاچندبار مادرشوهرم به حالت مثلا گوشه وکنایه گفته ولی محل نمیدم ودعوت نمیکنم بره به پسرش بگه اصلا یکمقدار پول کمک کنه ازکجامون بیاریم

😐کنارم گذاشتی که تلخم کنی شرابی شدم ناب حسرت بکش😏😎
2706