2733
2764

قدیم ما بچه بودیم همه رفت آمد داشتن حتی همسایه ها, ولی الان هیچ کس تمایلی به رفت آمد نداره جوونترها بیشتر طرف تولد بچش رو میندازه خونه مادرش واقعا چرا?

چون حوصله بشور بساب پذیرایی کن رو نداریم .

بعدشم کی حوصله داره خونش رو کثیف کنن و‌...

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

چون حوصله بشور بساب پذیرایی کن رو نداریم .بعدشم کی حوصله داره خونش رو کثیف کنن و‌...

دقیقاااا ...دیشب ده نفر مهمون شام داشتم...همین الان کارام تموم شد دیسک کمرم نابودم کرد

قدیمها همه ی تخته فرش داشتن، دو تا پشتی و تموم الان همه مبل سفید و دکوری دارند

دقیقا پسرم کوچیکه چهارساله جایی نرفتم چون میزبان همش با نگرانی نگاهش میکنه که از جاش پا نشه میبینم نرم راحت ترم 

ولی قدیم حوصله داشتن مادرهامون

واسه اینکه قدیما اکثرا در یک سطح بودن .

اکثرا هم فقیر بودن  ؛(  

الان فاصله طبقاتی تجملات  و‌... زیاد شده .

و خیانت .

والا به فامیل و در و همسایع اعتماد نیست . دیدم در خیلیا  که چطور زندگی ها رو به بدبختی و طلاق کشوندن . 

الان یه همسایه بخواد باهام صمیمی شه یا خونم رفت و آمد کنه بشدت برخورد میکنم . چون دیدم چه همسایه هایی که شوهر فامیلارو از راه به در کردن و زنشون شدن 

چه فامیلهایی میبینم که به پسر عمو و پسر خاله متاهلشون رحم نمیکنن و میخوان آوار شن سرشون .

کلا زمونه  عوض شده

راهنمایی میخواهید.‌کمک میخواهید . وقتی هم از ته دلم راه  درست رو بهتون میگم . برمیگردید جبهه میگیرید ‌.  شاید بگید هرروز درون جامعه و اجتماع و مردمید .‌ولی اون چیزایی که من دیدم  و میدونم  شماها نمیدونید .  راه درست رو میگم عمل کنید.  
2706