2733

ما سه سال شب و روز باهم بودیم 

ی سالیه کاتیم

هروز اسم ی دختر تو پیجشه 

از تایم کات تا الان این دهمین اسمه ک میذاره پیجش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر پیگیرشی که بعد ی سال کات هر روز میری ببینی امروز اسم کدوم دختری گذاشته تو پیجش😐

پیگیر نیستم جزو بلاکیای اینستاس گاهی نگاه میکنم وگرنه من الان کسی دیگه رو دوس دارم 

با من بود ک اینجور نبود ن من ن اون خیانت و اینا در کار نبود و کل خانواده و فامیلامون میدونستن

ساده ای که همچین فکری میکنی همچین آدمی وقتی با توئم بوده هر.زه بوده فقط دستش بسته بوده رو کنه

ساده ای که همچین فکری میکنی همچین آدمی وقتی با توئم بوده هر.زه بوده فقط دستش بسته بوده رو کنه

دستش ک بسته بوده چون من مث جن بالا سرش بودم و همه جوره چکش میکردم ‌ اگر چیزی میدیدم ابرو برای هم نمیذاشتیم