2733
2764

ی دفعه بالای زانوم ورم کرده و درد شدیدی داره بادراه رفتنم بدتر میشه البته این مدت خیلی بچه بغل کردم و از پله بالا و پایین رفتم مامانم مث من شدم میبینم ک اصلا پیاده روی نمیتونه بکنه میگن ابشم نباید بکشی خوب نی چ خاکی بریزم من عاشق پیاده رویم خدایا 

من وقتی بچم نه ماهه بود زانوم اب آورد رفتم دکتر گفت فقط بخاطر بچه گذاشتن روی پا و تکون دادن هست یه دوتا قرص داد و زانو بند و یه پماد خداروشکر رفع شد شماهم برید متخصص زانو ندارید بدتر بشه

از داره دنیا منم و یه ستاره که تمام تلاشمو واسه سلامتیش میکنم ،دختر زیباروی من تمام تلاشم و واسه سلامتیت میکنم اگر امضامو خوندی واسه سلامتی دخترم دعا کن دوست مهربونم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من وقتی بچم نه ماهه بود زانوم اب آورد رفتم دکتر گفت فقط بخاطر بچه گذاشتن روی پا و تکون دادن هست یه د ...

ممنونم حتما میرم شما درد داشتید ؟من دردش امونم برید اصلا از کارای خونه موندم 

ممنونم حتما میرم شما درد داشتید ؟من دردش امونم برید اصلا از کارای خونه موندم

خیلی زیاد من حتی زانوم تا نمیشد و ورم کرده بود

از داره دنیا منم و یه ستاره که تمام تلاشمو واسه سلامتیش میکنم ،دختر زیباروی من تمام تلاشم و واسه سلامتیت میکنم اگر امضامو خوندی واسه سلامتی دخترم دعا کن دوست مهربونم🌹
جسارتا اسم قرص و پماد یادتون نیس کدوم شهر هستید؟

نه فقط یادمه کپسول سفید بود یکیش پماد هم خارجی از این کاسه ای ها رنگش آبی بود از همه مهتر گفت زانو بندهست که برای من چهارفنره رو نوشت من بوشهر گلم

نه فقط یادمه کپسول سفید بود یکیش پماد هم خارجی از این کاسه ای ها رنگش آبی بود از همه مهتر گفت زانو ب ...

ممنونم منم شیراز هستم و خیلی باهم فاصله نداریم دعا کنید من ی دکتر خوب اینجا پیدا کنم با دارو اوکی بشم خیلی ادیت و افسردگی گرفتم تمام امید من تو این روز با بچه کوچیک بیرون و پیاده روی بود شما الان میتونید خوب راه برید و پیاده روی مشکلی ندارید؟

ممنونم منم شیراز هستم و خیلی باهم فاصله نداریم دعا کنید من ی دکتر خوب اینجا پیدا کنم با دارو اوکی بش ...

خب چه بهتر دکترای اونجا که خیلی بهتره خواهر ولی حواست باشه فقط متخصص زانو بری من دخترم زیر نظر دکتر ابطحیان هست اونم شیرازه بزرگسال میبینه ولی تخصصش اطفال هست خیلی هم دکتر خوبیه 

خب چه بهتر دکترای اونجا که خیلی بهتره خواهر ولی حواست باشه فقط متخصص زانو بری من دخترم زیر نظر دکتر ...

ممنونم حالا در حال سرچ بودم هر طوری فردا برم دردش امونم بریده بخدا دردش تو کشاله رونم تا انگشتامم کشیده

ممنونم منم شیراز هستم و خیلی باهم فاصله نداریم دعا کنید من ی دکتر خوب اینجا پیدا کنم با دارو اوکی بش ...

من دیگه بعداز اون موقع بچه رو پاک نذاشتم واقعیت پله هم خیلی آروم میرم بالا و پایین دروغ نمی‌گم بهت شاید سالی دو روز درد بگیره که فقط همون زانوبند رو می‌بندم اوکی میشه اینم بگم باشگاه واقعاااااااا کمک کننده هست اگر شرایطش رو داری بعد از درمانت حتما اوکی کن برو

من دیگه بعداز اون موقع بچه رو پاک نذاشتم واقعیت پله هم خیلی آروم میرم بالا و پایین دروغ نمی‌گم بهت ش ...

یعنی میشه اصلا دیگه با این پا ورزش کرد بخدا افسردگی گرفتم خواهر ایشالا اوکی بشه 

یعنی میشه اصلا دیگه با این پا ورزش کرد بخدا افسردگی گرفتم خواهر ایشالا اوکی بشه

ورزش عالیه برات البته اول دکتر