2733

شوهر من کلا مامانیه گاهی میزنه منو یا سره چیزای کوچولو دعوا را میندازه انگار ک منو فقط برای رابط،ه می‌خواد اونقدر دلم میگیره گاها که خدا میدونه خیلی اذیتم کردن هم خودش هم خانوادش چ کنم بخاطر بچم باید تحمل کنم فقط راه چارم اینه که کلا سرد بشم نسبت بهش و بی توجه چجوری اونجوری بشم چون بعضا زنگ میزنم میگم حوضام سررفته بیا بریم بیرون کلا نمیاد یا هرچیزی دیگه آیی نمیخوام تو هیچ چیزی بهش وابسته باشم کمکم کنید خواهشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از خدا بخواه سرعقل بیارش و زندگیت درست بشه..بخدا با سرد شدنت بدتر میشه اگ زندگیتو شوهرتو بچتو دوست داری بخاطرشون بجنگ تا موفق بشی میدونم خیلی سخته اما خدا بزرگتر از مشکلاتته

سعی کن مستقل شی.کار پیدا کن اگه بیرون نمی تونی تو خونه ولی دستت تو جیب خودت بره دیگه هم بچه نیار خودتم فدای بچت نکن توهم ی بار قراره زندگی کنی به خودت برس هیکلتو درس کن لباس خوب بپوش تو خونه هم به خودت برس و شیک باش ولی بهش محل نده

یه روزی بلاخره منم موفق میشم🙃
من ۴ساله به حدی سردم که خودم میترسم ازین حسم من یک دختر احساساتی بودم اینقد احساسمو سرکوب کردم واینق ...

منم اونقدر دختر شادی بودما همه با خندم میخندیدن 😏

فقط دوسش نداشته باشی یا لاقل بهش خنثی باشی بهش بی خیال میشی

دوسش ک ندارم  ولی نمی‌دونم چرا دنبال ینفرم فقط خوش بگذرونم باهاش برم بیرون بگردم این حسم بمیره دیگ کلا بی احساسم

وای به روزی که یه خانوم فکر کنه همسرش فقط واسه رابطه جنسی میخوادش وای به مردی که دست بلند میکنه رو خ ...

دست بلند کردنش حالا یه طرف ولی خب عادت کردم و سپردم دست خدا ولی این دلیلی که میخوادتم عذابم میده امتحانشم کردم طولانی مدت بشه کلا سگ میشه کلا خونه من جهنم میشه انگار که وظیفمه

سعی کن مستقل شی.کار پیدا کن اگه بیرون نمی تونی تو خونه ولی دستت تو جیب خودت بره دیگه هم بچه نیار خود ...

اره اتفاقا خیلی رو این چیزا کار میکنم ذاتا دختر بد سلیقه نیستم هرکسی میبینه یه ماشالا میندازه بغلم😁😂ولی خب اخه بیمه پاره تنمه توخونه باید کار کنم چاره نیس