2733
2764

ناخن کار نیستم ولی میدونم وسیله هاش گرونن😏

گفتم: خدایا!!! دلم را شکستند..... گفت : هیس نگران نباش،آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند. وعده ما باشد همان روز🙂

اسون ن نیست اما من علاقه دارم

اگ بلد باشی بازار کارت خوب میشه شک نکن

استعداد م علاقم مهم ترین بخششه

چون صبر حوصلع و دقت میخواد

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسون ن نیست اما من علاقه دارماگ بلد باشی بازار کارت خوب میشه شک نکناستعداد م علاقم مهم ترین بخششهچون ...

علاقه شدیدی به تموم کارای زیبایی دارم

ولی چون این یکی گفتن آموزشش کمتر زمان میبره و راحت تر راه اندازی میشه رو میخوام انتخاب کنم

علاقه شدیدی به تموم کارای زیبایی دارمولی چون این یکی گفتن آموزشش کمتر زمان میبره و راحت تر راه انداز ...

اره مژه هم اسونه

ژیـــــنــا🦂                                             من همونیم که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا.            انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

سلام عزیزم ناخن درامدش خیلی خوبه و پرطرفدارتره چون هرماه انجام میشه نه فقط مراسمات خاص 

من از ترکیه اومدم  تهران پیش یک مربی ناخن رفتم خیلی خیلی راضی بودم و فوق العاده خوب و کامل خصوصی یادم داد و اخلاقش هم خوب باحوصله و رفع اشکال تا چندین ماه و خلاصه میتونم بگم حرفه اییه پیج اینستاگرامشو میزارم برات اگه خواستی آموزش ببینی حتما ازش سوال کن قیمتش به نسبت آموزش کاملش خوبه 

nailartist_sanaz1

تل هم 09351090977