2733
عنوان

من زشتم یا بقیه هم اینجورین🥺

125 بازدید | 8 پست

ادمای سمی‌و مضخرف میان سراغم

حس‌میکنم به چشم نمیام اصلا

استایلام به روزه

چهرم خوبه ولی یکم غلط اندازه به قول دوستام وحشیه

قشنگم ولی انقد کسی نمیاد جلو پیشنهاد بده که حس میکنم زشتم

نمیدونم چرا هیچچچ کس پیش قدم نمیشه ،همون یکی‌دونفرم ک شدن سمی بودن و هول

کسی‌هست مثل من؟🥲یکمم زبون درازم و اهل کل کل

اصن نمیدونم چرا هیچ پیشنهادی ندارم

لنگ پیشنهاد نیستما ولی اینک هیچ کس  نمیاد جلو برام جای تعجبه🥺شاید من زشتم یا جذاب نیستم

تاپیکای قبلی واسه من نیستتتت کاربری واسه دونفره🫠تروخدا قاطیمون نکنید خسته شدم هی توضیح دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه عزیزم مشکل از تو نیس 

مشکل اینه که انقدر یه سری از دخترا آویزون پسرا شدنو هی پیشنهاد دادن و کاملا در دسترسشونن پسرا دیگ پرو شدن 

واقعا بعضی از دخترا کاری کردن که دیگه پسرا نیستن که دنبال دختران برای بدست آوردنشون بلکه میشینن یه گوشه تا تلاشای دخترا و جنگشون با هم رو ببینن 

نه عزیزم مشکل از تو نیس مشکل اینه که انقدر یه سری از دخترا آویزون پسرا شدنو هی پیشنهاد دادن و کاملا ...

وای دقیقاااا منم حس میکنم سراین قضیه اس

دوساعت زل میزنن نگات میکنن منتظرن تو بری جل 

تاپیکای قبلی واسه من نیستتتت کاربری واسه دونفره🫠تروخدا قاطیمون نکنید خسته شدم هی توضیح دادم
وای دقیقاااا منم حس میکنم سراین قضیه اسدوساعت زل میزنن نگات میکنن منتظرن تو بری جل

واقعا یه مورد اگه بخوام مثل قدیما بشه همینه که ارزش دخترا خیلی زیاد بود و پسرا برای بدست اوردن دخترا هرکاری میکردن 

سلام اسی جون کارت دارم در خواست ارسال نمیشه در خواست دوستی بفرست گلم تائید کنم الان بیا گلم منتظرم

درخواست دادم

خب همینجا بگو عزیزم