2777
2789
عنوان

آقا من شوهر می‌خوام

| مشاهده متن کامل بحث + 2191 بازدید | 121 پست
بابا شرایط اقتصادی داغونه شماها بد نیستید من دیدم بعضی خانوما که معتقد به خرافات هستن فکر میکنم بختش ...

#حق

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

شوهر از دور قشنگه

بوخدا ب شوهر خبری نیست

از مجردیتون لذت ببرین

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی دونفر واقعا عاشق هم باشن❤️❤️
2802

نه سنتی 

نه صنعتی 

مگه موادِ؟

پرسید زندگی چند قسمته؟ گفتم:سه قسمتکودکی وپیری ، پرسید پس جوانی چی؟گفتم : فدای حسین (ع)🥀آقاجان...نامه های منم میخونی؟به خدا با خط کوفی نیست🥀آقاجان ...چیزی تا محرم نموندهمیشه کربلای مارو امضا کنی؟؟؟
39 ساله مجرد بیکار داغون افسرده ناامید بازم بگم یا بسه؟😅

خدا براتون آسون کنه ناامید نشید ⁦♥️⁩گاهی درهای خدا زمانی باز میشن به رومون که انتظارشو نداریم

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین
شاید اطرافیانت زندگی رو سخت نمی‌گیرم یا توقعات کهکشانی ندارن مثلا خودت می بینی تو همین سایت همه دنبا ...

پول معیار مهمیه

نمی شه گزاشتش کنار

به شخصی حوصله سختی کشیدن ندارم

ترجیح میدم هیچ وقت ازدواج نکنم تا اینکه ازدواج کنم بعد برم مستاجری

پرسید زندگی چند قسمته؟ گفتم:سه قسمتکودکی وپیری ، پرسید پس جوانی چی؟گفتم : فدای حسین (ع)🥀آقاجان...نامه های منم میخونی؟به خدا با خط کوفی نیست🥀آقاجان ...چیزی تا محرم نموندهمیشه کربلای مارو امضا کنی؟؟؟
2801