2777
2789
عنوان

آقا من شوهر می‌خوام

2191 بازدید | 121 پست

۲۳ سالمه 

تو اجتماع هستم ، سر کار میرم ، دانشگاه میرم 

خانواده خوب دارم 

خودمم از لحاظ چهره معمولی

نه پیشنهاد سنتی دارم و نه صنعتی

خسته شدم حس میکنم اصلا دوست داشتنی نیستم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802

بابا شرایط اقتصادی داغونه شماها بد نیستید من دیدم بعضی خانوما که معتقد به خرافات هستن فکر میکنم بختشونو بستن یا نمی‌دونم چشم خوردن مطمعن باش وضعیت جامعه این نبود ازدواج ها خیلی زیاد بود همین داداش خودم دوست داره ازدواج کنه به خاطر شرایط مالی نمیتونه خانومای ایرانی هم خب اکثرا پولدار می‌خوام وقتی یه پراید خداتومنه و حقوق یه کارمند مثلا معلم ۱۰ تومنه از کجا باید بتونه بیاره؟

هعی😄😜

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین

ببین تا خونه باباتی خوشته...سرکار ک میری درامد داری برو عشق کن با سن کم ازدواج نکن....بزار 30 سالگی ببعد ازدواج کن.....ازدواج فقط مسئولیته...شام چی بپزم.ناهار چی بزارم.خونه کثیفه.قسط ندادم بچه فلان.....

ای که خوانده ای مرا  راه نشانم بده
بابا شرایط اقتصادی داغونه شماها بد نیستید من دیدم بعضی خانوما که معتقد به خرافات هستن فکر میکنم بختش ...

آخه می‌دونی اطرافیان من یکی یکی دارن ازدواج میکنن... خیلیا میشناسم همه شرایطی دارن تن به ازدواج نمیدن 

نامزدمو بدین برم😂

خدایا یه شوهر خوشگل خوش اخلاق مؤمن پولدار بده به این آمین

اللهم لك الحمد کما ینبغی لجلال وجهك و عظیم سلطانك اللهم لك الحمد دائما و أبدا اللهم اغفر خطایانا و انصر مجاهدیننا فی ارضك المقدسة أرض الانبیاء و المرسلین فلسطین ⁦♥️⁩ ربنا یا رب العباد انصرنا فی کل امورنا آمین اشف مرضانا و مرضی المسلمین آمین اللهم اضرب الظالمین بالظالمین و أخرجنا من بینهم سالمین آمین
آخه می‌دونی اطرافیان من یکی یکی دارن ازدواج میکنن... خیلیا میشناسم همه شرایطی دارن تن به ازدواج نمید ...

به خدا قشنگ‌ همدردیم

2801