2733
عنوان

شوهرم میگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2081 بازدید | 29 پست
دکتره؟ داروساز؟ پرستار؟اگه این سه مورد نیست بهتره بگی نظر نده و مکملاتو بخوریتوی ۵۰۰ گرم گوشت ۱۰ میل ...

من از شما خیلی خوشم میاد رکی اما حس میکنم فضای اینجا عصبیت می‌کنه سخت نگیر بخون و رد شو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از شما خیلی خوشم میاد رکی اما حس میکنم فضای اینجا عصبیت می‌کنه سخت نگیر بخون و رد شو

🤣😭 همه فهمیدن دارم قاطی میکنم دیگه

مرسی بابت توصیه ات عزیزم

و لطف داری بهم🩷💐

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
بچه اولیه اره بخدا میگما

چون واقعیته عزیزم هرچقد شما ب سلامتیت اهمیت بدی و مکمل بخوری تو میانسالس اذیت نمیشی 

من خودمم مدام یادم میره قرص بخورم همیشه ام سر درد ازدارم

هر وقت تو سایت اسممو دیدی جان من ی صلوات برای حل مشکلم بفرس❤️شروع رژیم۴/۱
🤣😭 همه فهمیدن دارم قاطی میکنم دیگهمرسی بابت توصیه ات عزیزمو لطف داری بهم🩷💐

مم قبلا همین بودم اما الان حتی حوصله پست گذاشتن هم ندارم فقط خواننده هستم 

فدات بشم به عنوان خواهر بزرگتر گفتم 

۲۰ سالشه

وای خدا خیلی زوده برا پدر و مادر شدن😳

لطفا خیلی آگاهیتونو تو همه چی بالا ببرین که تو زندگی مشترک و بچه داری به مشکل نخورین 🥲

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
وای خدا خیلی زوده برا پدر و مادر شدن😳لطفا خیلی آگاهیتونو تو همه چی بالا ببرین که تو زندگی مشترک و ب ...

چشم دعا کنید واسمون که از پسش بر بیایم🥲🥲🥲😍😍

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میبوسمت 😘🤰🤰شوهرم و بچم 🤣❤❤
چشم دعا کنید واسمون که از پسش بر بیایم🥲🥲🥲😍😍

انشالله😍

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
مم قبلا همین بودم اما الان حتی حوصله پست گذاشتن هم ندارم فقط خواننده هستم فدات بشم به عنوان خواهر ب ...

چنددسالتونه؟ من ۳۴ سالمه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2706