2733
2764
عنوان

شوهرم میگ

2088 بازدید | 29 پست

بچه ها میگ قرص مکمل نخور ضرر داره واست 

همش درحال خوراکی های مقویه که من قرص نخورم فولیک اسید و ویتامین هارو نمیذاره بخورم چه کنم؟

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میبوسمت 😘🤰🤰شوهرم و بچم 🤣❤❤

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

دکتره؟ داروساز؟ پرستار؟

اگه این سه مورد نیست بهتره بگی نظر نده و مکملاتو بخوری

توی ۵۰۰ گرم گوشت ۱۰ میلی گرم آهن هست

توی قرص آهن ۵۰۰ میلی گرم

چند کیلو گوشت باید بخوری یه قرص اهنو واست جبران کنه؟

پروتئین سینه مرغ ۴ گرمه

پروتئین مکمل پروتئین ۴۰ گرم توی هر وعده ست

آدم باید منطقی باشه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
یواشکی بخور عقلش کمه مگ

نه میگ مریض میشی بعدا خدایی نکرده😂😂😂

سنش کمه آخه هرچی میگم مضر نیس نمیذاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه میگ مریض میشی بعدا خدایی نکرده😂😂😂سنش کمه آخه هرچی میگم مضر نیس نمیذاره

وا بگو میخورن ک مریض نشن 

هی،براش از،قرص ها تعریف کن بگو برو گوگل سرچ کن راجب شون مثلا

یا بگو اینا رو بخورم برای زمانی که باردار شدم بچه مون سالم ب دنیا بیاد خودمم کمبود ویتامین نگیرم اگر بچه نداری بگو 

هر وقت تو سایت اسممو دیدی جان من ی صلوات برای حل مشکلم بفرس❤️شروع رژیم۴/۱

به حرفش گوش نکن بخور مگه تو روز چقدر میتونی مواد پروتئین دار و ویتامین بهوری تا کار اون یدونه قرص بکنه

اگه حانله ای که حتما بخور روی رشد بچه خیلی تاثیر داره

🌺فقط 21 روز، برای 21 روز غذای سالم بخورید و ورزش کنید. بعد از آن تبدیل به عادت شما می‌شود.🌺
دکتره؟ داروساز؟ پرستار؟اگه این سه مورد نیست بهتره بگی نظر نده و مکملاتو بخوریتوی ۵۰۰ گرم گوشت ۱۰ میل ...

من از شما خیلی خوشم میاد رکی اما حس میکنم فضای اینجا عصبیت می‌کنه سخت نگیر بخون و رد شو 

نه میگ مریض میشی بعدا خدایی نکرده😂😂😂سنش کمه آخه هرچی میگم مضر نیس نمیذاره

چند سالشه؟

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
وا بگو میخورن ک مریض نشن هی،براش از،قرص ها تعریف کن بگو برو گوگل سرچ کن راجب شون مثلایا بگو اینا رو ...

بچه اولیه 

اره بخدا میگما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706