2733
2764
عنوان

شوهرم میگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2088 بازدید | 29 پست
دکتره؟ داروساز؟ پرستار؟اگه این سه مورد نیست بهتره بگی نظر نده و مکملاتو بخوریتوی ۵۰۰ گرم گوشت ۱۰ میل ...

من از شما خیلی خوشم میاد رکی اما حس میکنم فضای اینجا عصبیت می‌کنه سخت نگیر بخون و رد شو 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من از شما خیلی خوشم میاد رکی اما حس میکنم فضای اینجا عصبیت می‌کنه سخت نگیر بخون و رد شو

🤣😭 همه فهمیدن دارم قاطی میکنم دیگه

مرسی بابت توصیه ات عزیزم

و لطف داری بهم🩷💐

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
بچه اولیه اره بخدا میگما

چون واقعیته عزیزم هرچقد شما ب سلامتیت اهمیت بدی و مکمل بخوری تو میانسالس اذیت نمیشی 

من خودمم مدام یادم میره قرص بخورم همیشه ام سر درد ازدارم

هر وقت تو سایت اسممو دیدی جان من ی صلوات برای حل مشکلم بفرس❤️شروع رژیم۴/۱
🤣😭 همه فهمیدن دارم قاطی میکنم دیگهمرسی بابت توصیه ات عزیزمو لطف داری بهم🩷💐

مم قبلا همین بودم اما الان حتی حوصله پست گذاشتن هم ندارم فقط خواننده هستم 

فدات بشم به عنوان خواهر بزرگتر گفتم 

۲۰ سالشه

وای خدا خیلی زوده برا پدر و مادر شدن😳

لطفا خیلی آگاهیتونو تو همه چی بالا ببرین که تو زندگی مشترک و بچه داری به مشکل نخورین 🥲

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
وای خدا خیلی زوده برا پدر و مادر شدن😳لطفا خیلی آگاهیتونو تو همه چی بالا ببرین که تو زندگی مشترک و ب ...

چشم دعا کنید واسمون که از پسش بر بیایم🥲🥲🥲😍😍

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میبوسمت 😘🤰🤰شوهرم و بچم 🤣❤❤
چشم دعا کنید واسمون که از پسش بر بیایم🥲🥲🥲😍😍

انشالله😍

دوستان اگر سوالی در زمینه" مشاوره خانواده" و "پیش از ازدواج" دارین تا جایی که بتونم راهنماییتون میکنم و درخدمتم🌱
مم قبلا همین بودم اما الان حتی حوصله پست گذاشتن هم ندارم فقط خواننده هستم فدات بشم به عنوان خواهر ب ...

چنددسالتونه؟ من ۳۴ سالمه

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی
2706