2733
عنوان

حس میکنم مریضِ روانی ام

128 بازدید | 5 پست

من ادم ب شدت حساااااس شکاک و بدبینی ام

ب هرچیزی شک میکنم و بدبین میشم

مثلن چن وقت پیش با پارتنرم بیرون نشسته بودیم رو پله های پارکی بعد منو بغلم کرد

همش با خودم میگم نکنه کسیو فرستاد ازدور ازمون عکسی چیزی بگیره..یا با خودم میگم نکنه صدامو موقع تماس تلفنی ضبط کرد!

یا چتامو واسه اخازی کردن نگه داشته باشه؟

من این ۹ ماه ک بودم باهاش هییچی ازش ندیدم

همیشه ب حرفِ من بوده

یبار نه نگفته بهم

تا جایی ک از دستش برمیومد خاستمو برامورده میکرد ولی چن روزه رو اینچیزا حساس  تر شدم و داره دیونم میکنه...من قبول دارم مریضم ولی نمیتونم الان مشاوره برم.💔

_ دیر بشه ولی |🩶|حسرت نشه_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیکار کنیم😔💔بنطرت عکس اینا گرفته؟

منم همیشه شکاکم نسبت به دوست پسرم واقعا نمی‌دونم دلیلش از چیه خودمم دارم عذاب میکشم و یه چیزم بگم زندگی خواهر بزرگترم به خاطر همین شکاکی به هم خورده باید تا میتونی خودتو کنترل کنی و خوش بین باشی اگه واقعا فهمیدی پسر خوبیه پس دلتو صاف کن البته هنوز ۹ ماه کمه من سه ساله با دوست پسرم هستم بهت حق میدم هنوز که شکاکی بهش باید صبر کنی فعلا عزیزم

منم همیشه شکاکم نسبت به دوست پسرم واقعا نمی‌دونم دلیلش از چیه خودمم دارم عذاب میکشم و یه چیزم بگم زن ...

عزیزم درسته ۹ ماهه باهمیم ولی تو شهر خیلی کوچیکی هستیم و همه همو میشناسیم 

خوده پسره تاحالا اماری ازش درنیومده پسر خوبیه تنها باشگاه بدنسازی شهرمون از همینه 

_ دیر بشه ولی |🩶|حسرت نشه_