2733
عنوان

اینجوری چقدر لاغرمیشم اصلا میشم

169 بازدید | 11 پست

وزنم 112 قدم 157 سنمم 25

از شنبه تا چهارشنبه حدود 1700کالری

پنج شنبه و جمعه فست میگیرم کالری مصرفیمم حدود 1300 اینا

هفته ای چهار الی پنج بارم میرم باشگاه هوازی کار میکنم

میخوام بشم هفتاد کیلو

ب نظرتون چقدر زمان میبره؟

...در حال تحقیق راجب حجاب و دین اسلام،لطفا هر اطلاعاتی داشتی بهم بگو دوستم...:))

دکتر تغدیه برو بهت ب نامه میده خوبرمیشی 

یک سال رژیم بگیر عالی میشی

فامیل عزیز اگ منو شناحتی اره تایپیک هام رو خوندی حقیقت من همینه  تازه حیلی هم بدتر از تاپیک هام هستم دیگ تو این سایت دوس ندارم غصه شناسایی شدن بخورم اگر شناختی سرت بزن من اهمیت نمیدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دمنوش زنجبیل بعد از ناهار وشام وخوردن ناشتا صبح یه استکان دارچین با ابجوش ولیمو هم خیلی سوخت وساز رو بالا میبره

دنیا همه هیچ است واهل دنیا همه هیچ                       ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

من با کالری نمیتونم حساب کنم ولی اگه شیرینجات و فست فود رو حذف کنی برنج و ماکارونی رو محدود(حذف نه ها محدود) و هرروز پیادروی تند داشته باشی ۱ساعت...میتونی هرهفته ۱کیلو راحت کم کنی شایدم بیشتر

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز

من 78وزنمه یک سال می‌خوام بشم 68نمیتونم وسطا میام پایین دوباره برمی‌گردم از من بهت نصحیت خودم تازه شروع کردم یعنی میخوام شروع کنم   غذامو سه قسمت میکنم دو قسمتش برمیگردونم یک قسمتشو میخورم هفته ای سه بارم ورزش داشته باش وزنت برنگرده من از فردا میخوام شروع کنم قدمم170

اسی ت یوتیوب کلی آدم هستن لاغر کردن نگاه کن انگیزه ات ثد برابر میشه

فامیل عزیز اگ منو شناحتی اره تایپیک هام رو خوندی حقیقت من همینه  تازه حیلی هم بدتر از تاپیک هام هستم دیگ تو این سایت دوس ندارم غصه شناسایی شدن بخورم اگر شناختی سرت بزن من اهمیت نمیدم.
من با کالری نمیتونم حساب کنم ولی اگه شیرینجات و فست فود رو حذف کنی برنج و ماکارونی رو محدود(حذف نه ه ...

خب مثلا مقدار غذا و میان وعدم چقدر باشه

...در حال تحقیق راجب حجاب و دین اسلام،لطفا هر اطلاعاتی داشتی بهم بگو دوستم...:))
خب مثلا مقدار غذا و میان وعدم چقدر باشه

نمیدونم مجردی یا متاهل ولی من قبلاها وقتی غذا درست میکردم زیاد میومد برااینکه اسراف نشه مجبور میشدم بخرم.ولی بعدش عادت کردم غذا رو کم درست کنم جوری که مجبور بشم برا خودم کم بکشم تا شوهرمو بچم سیر بشن..این باعث شد خوردنم کم بشه 

بعد اینکه قبل شروع غذا حتما یه لیوان کامل آب بخور یعنی معدتو با ای پر کن که زود سیر بشی و حتما غذا رو زیاد بجو..چون این باعث میشه زود احساس سیری کنی و کم بخوری..

حتما صبح ها ناشتا آب بخور میتونی با لیمو یا زنجبیل اینا طعم‌دار کنی..حتما موقع پیاده روی یه آب معدنی کوچیک باخودت ببر..

برا میان وعده میتونی کاهو بخوری..

یادت باشه چون میخوای وزن کم کنی اونم خیلی زیاد باید بیش ازحد آب بخوری که پوستت افتاده نشه.چروک نشه..و شاداب بمونی

هـر گوزل گورسہ گوزوم عشقینہ حیران اولماز**اورگیم اوزگہ لرین عـشقینہ قوربان اولماز**قلبیمین صاحبے سن، مین یول اگر سیندیرسان**سنین عشقینده جانیم چیخسا دا پشمان اولماز