2733

من و یک عشق کهنه مدتیه با همیم  هر دو ازدواج ناموفق داریم و اون فقط یک بچه داره پیش زن اولشه .بعد حتی جریان ما رو مادرشم میدونه و خواهر و خانوادش

خواست بیاد خواستگاری نزاشتم گفتم بزار کمی باهم باشیم بعد راحت ازدواج کنیم چون هر دو ازدواج ناموفق 

داشتیم . 

امشب گوشیش افتاد دستم دیدم با یکی دیگم پیام بازی شده . اون طرفم اسمش فاطمه . کلی چت بود اون بهش گفته بود که بهترین کیس زندگیم هستی . 

و ‌‌‌‌....

اینم گفته بود بیا بریم بیرون و.....

گفتم چیه این گفت این یک رفیقی دارم گفته این زنه رو امتحان کن و‌..‌ خلاصه.....

نظر شما چیه. 

از یک ورم دوسش دارم . و تلیون ها ثروت داره . 

جای من باشید چکار میکنید و نظرتون 

عمرم‌ رو یک نفر تباه کرد که داره زندگی شو میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بی خیالش باش ازدواج نکن باهاش

هالو نبودم فهمیدم با یکی دوسته .. فقط حالم خرابه با این دل و این عشق چه کنم 

یعنی ما بگیم باهاش ازدواج کن یا نکن همون کار میکنی؟؟

مغزم نمی‌کشه.  چون که بارها قسم خورده برام کسی تو زندگیش نیست . 

بی خیالش باش ازدواج نکن باهاش

به روش نیاوردم گفتم قطعا من آدم بدی برات نبودم . که تو بخای پنهان کاری کنی . 

داغونم . خیلی ..‌‌‌ 

اون گفت یه رفیق دارم امتحانش کن شما هم باور کردی؟؟!دختره بهش گفته بهترین کیس زندگیم هستی این یعنی یه ...

بآور نکردم خودموونشکستم فقط وانمود کردم که اره تو درست میگی ولی رفته رفته کار باهاش دارم 

2706