2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واا پیاز و تفت میدی مرغ هم تفت میدی با رب ی ذره زعفرون دم کرده هم میریزی با فلفل دلمه ای و هویج حلقه شده ادویه فلفل سیاه و نمک و کمی زردچوبه من اینجوری درست میکنم همه خیلی دوست دارن

گرچه آب رفته باز آید به رود ماهی بیچاره اما  مرده بود🌊

من خودم درست میکنم اول میدارم مرغ بپزه بعد با فلفل دلمه پیاز هویج و زعفرون خیلی مهمه می‌ذارم سررررخ میشع در آخر رب میزنم بهش خیلی خوشمزه و خوشگل میشع

پروفمم خودمم🤗 آروم و بی حاشیه🐣

مرغات خوب سرخ کن بعد می تابه پیاز فروان سرخ کن فلفل سیاه  قرمز زرد چوبه بریز تف بده همراه رب بعد سیر والو بریز بانمک بعد مرغات بچین داخلش .اب کم بریز اخرم زعفران  اگه هویج وفلفل دلمه دوست داشتی بریز

مامان من اینطوری درست میکنه که پیاز حلقه حلقه میکنه و فلفل دلمه و هویج و سیر پوست گرفته شده میچینه کف قابلمه مرغ میچینه و مجدد پیاز حلقه شده و سیر و فلفل دلمه و هویج اندازه یک لیوان آب و کمی زردچوبه و فلفل سیاه درب قابلمه میبندن خوب که پخت جدا رب با کره سرخ میکنن با آبلیمو و نمک و زعفران فراوان روی مرغ میریزن بسیار خوش مزه میشه.

بله عزیزم

خب ببین اول از همه مرغارو تو روغن سرخ کن هردوطرف مه طلایی شد قشنگ یک چهارم قالب کره بنداز و درشو ببند یه دوسه دیقه هم با کره تفت بخوره 

بعد حرفارو میاری بیرون پیازای خلالی رو میریزی بعد سیر اونام که سبک و طلایی شدن فلفل دلمه و هویج رو اضافه میکنی اونم که سرخ. ‌سبک شد بهش نمک و زردچوبه و فلفل سیاه و ادویه کاری میزنی به همراه رب بعد حرفارو روش بچینو خیلییییی کم زعفرون دم کرده غلیظ رو نرفت بریز و درشو بزار بعد پنج شیش دیقه به اندازه مناسب آب جوش بریز و تا وقتی که دیگ حاظر شد زیر شعله رو کم کن