2733
2764

اومده میگه حجمش چند میله؟! همش که شیشه هست!!!

بعد میگه چینیه !!!

در حالیکه روش نوشته پاریس 

خودشم یه تومن داده بود 

مرتیکه ی حسود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی خودمونیم 

من تولدم کلی کادوی گرفتم 

اما دوستم یه وحه نقد نسبتا پایین داد 

بخدا اخرشم همون پول کم به دادم رسید 

من سعی میکنم تولد ها پول بدم

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱  منو دختر خالم این   یه کاربری  رو داریم 😁
ولی خودمونیم من تولدم کلی کادوی گرفتم اما دوستم یه وحه نقد نسبتا پایین داد بخدا اخرشم همون پول کم به ...

ار به قولی هرچی دلش میخواد میگیرع یا میزنه حالا هرچقدر بود ب زخمی

مامانم همین کارو میکنه برا تولدا

چن باری بش گفتم بهترع وسیله و ..بگیری میگه که من پولو میدم هرچی دلش میخواد میگیره دیگه ...

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
حالا خواهربزرگه من برای عیادتم پول میبره میگه از ابمیوه که شکره کلا بهتره😅😅😅

دمش گرمه خوب میکنه بابا به فکر یلامتیته مضرع شکر مکر😂😂😂😂

تو هر لحظه زندگیت سعی کن شاد و خوشحال باشی تو یه ثانیه از زندگی قبلیت که گذشت رو نمیتونی برگردونی پس همیشه حال خودت رو خوب نگه دار😊❤     من همیشه عشق رو دوست داشتمالان حس عجیب تری بهش دارم. امیدوارم شماهم به وقت و مناسب ترین مورد رو در زمینه عشق تجربه کنید.
2706