2733
عنوان

همونیم که امروز گفتم سونو تشخیص داده بچه‌م لب شکریه

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 53 پست
عزیزم امیدوارم تشخیص اشتباه بوده باشه...وگرنه 😢حال یه مادر رو که بهش بگن بچه ات این مشکل رو داره شم ...

بله حق با شماست. خدا کنه مشکل کام نداشته باشه فقط. اون جوری سخت تر میشه. بچه اولم بود. هزار و یک امید و آرزو.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم نگران نباش چیز جدی نیس حالاکه شده دیگه بچه دوستم وعملش کردن والان خوبه خیلییی کمممم جاش مونده

ممنون عزیزم. آره شکر خدا بی علاج نیست. دعا کنین برام.

اووووو حالا انگار چی شده ، نازک نارنجی خانوم 😁 لب شکری که مشکل خاصی نیست عزیرم درمان داره 

من یه دوستی داشتم که این مشکلو داشته بود قبلا یعنی به حدی زیبا بود کل پسرا دنبالش بودن😁😁

حسبی الله ❤

درست میشه خوشگلم. غصه نخور. احتمال بیماری قلبی از نوع بچه منم یک در هشتصد هزار بود. یادمه چقدر این عدد حال منو به هم میزد. میگفتم این همه آدم، اون یکی بچه منه؟

خوب شد به هر حال.

به خون دل، به اشک چشم. ولی خوب شد. 

امیدوارم بگذره این دوره واست 

2706