2733
2764
دیگه میخواست پیش بیاد تاحالا اومده بود 😃 البته از پیش اومدنش هم نمیترسم. خداروشکر خودم همه شرایط زن ...

دوستم اشتباهه مردا کلا ادم نیستن عشقشون بخوابه....هیچوقت خیالت رو از هیچ مردی راحت نکن بقران بجان مامانم بد ضربه ای خوردم

یا قران ۴ تا دختر

بله 😅. دختر نعمته واقعا 

اما تو اون محل پسر داشته باشی افتخاره .( ما جای دیگه زندگی میکنیم )هنوز رسمای قدیمی هست والا . 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی رو میشناسم خانمه پسرش که ۳۰ سالشم نیست رفته با ی زن مطلقه که سه تا بچه داره ۴۰سالشهی سالی میشه ع ...

ببین من میگم هرادمی واقعا حق زندگی داره ولی بخدا جالب نیس ی پسر مجرد بل زن مطلقه ک اقا بچه هم داره زندگی کنه وبالعکس

دوستم اشتباهه مردا کلا ادم نیستن عشقشون بخوابه....هیچوقت خیالت رو از هیچ مردی راحت نکن بقران بجان ما ...

کلا هر آدمی قابلیت تغییر رو داره 

زن و مرد هم نداره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
دوستم اشتباهه مردا کلا ادم نیستن عشقشون بخوابه....هیچوقت خیالت رو از هیچ مردی راحت نکن بقران بجان ما ...

خیالم که راحت نیست. ولی نیازی به همسرم ندارم که بگم اگه شروع کنه به ازار و اذیت سر اسن مسئله نکهش میدارم کنارم. اگه اینجاست دلیلش عشق و علاقه س نه نیاز من و بچه ام. اذیتی هم بکنه میتونه بره خونه ننه جونش😃

الحمدالله برادرم نشد ولی تو فامیل زیاد دیدمزیاد شده متاسفانهدخترای مجرد ترگل و ورگل موندن مطلقه ها ب ...

عجب، میخوام بدونم اگه خودتم طلاق گرفته باشی و بچه داشته باشی همچین شرایطی برات پیش بیاد بهش میگی مصیبت یا نه

آیینه ام به زنگار ها نگو🪞تغییر خود به خود اتفاق نمیفته 🆙عاشق آسمون🌌 پیرو مسیر عشق🫀 و خدایی که کافیست💎
دختر مجرد هم با مرد بچه دار ازدواج کنه هزار و یک بدبختی براش داره خانم بچه دار با پسر مجرد هم خیلی ب ...

کلا هردو سمه الان عمه من مجرد با مرد طلاق گرفته با بچه ازدواج کرد شده حمال بچه هاش

عجب، میخوام بدونم اگه خودتم طلاق گرفته باشی و بچه داشته باشی همچین شرایطی برات پیش بیاد بهش میگی مصی ...

بله که میگم

شرایط هر دو طرف باید هم کفو باشه

شما خودت برادرت بره با یه مطلقه و بچه دار ازدواج کنه حس مادرتو خوب متوجه میشی

2706