2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الحمدالله برادرم نشد ولی تو فامیل زیاد دیدم

زیاد شده متاسفانه

دخترای مجرد ترگل و ورگل موندن مطلقه ها با بچه با پسر دوست میشن  و آخرم محبور میسن ازدواج کنن

خانواده ها به اندازه یک مصیبت وارد شده با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن 

داییم اینطور ازدواج کرد هیچی چن ساله همش دعوا دارن زنش یکسره قهره ما ک نمیدونیم سر چی ناراحت میشه البته من کلا دخالت نمیکنم شاید واقعا دلیلی داره. منظور با مامان بزرگم قهره

بچه هاشم داییم بزرگ میکنه خرجشون میده بچه هاش بزرگن دیگ الان ولی خب زنشم کارمنده حقوق داره باهم زندگیو میچرخونن

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خودم مطلقه و بچه دار بودم و با مرد مجرد ازدواج کردم. خانواده ش اجازه دخالت نداشتن و ندارن حتی الانم ...

کاش هرکس با شرایطی مث خودش ادمی روپیدا مئکردو ازدواج میکرد چون مرد ایرانی باشعور اصلا شاید بگم نیس اول اخر شرایطتتو منتشو میزاره

تو اقوام بوده . پسره عاشق زنه میشه .

دختر زنه چندسال بعد ازدواج کرد .خودشونو الان ۴ تا دختر دارند 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
پیش میاد صب کن

دیگه میخواست پیش بیاد تاحالا اومده بود 😃 البته از پیش اومدنش هم نمیترسم. خداروشکر خودم همه شرایط زندگی کردن بدون مرد رو دارم و اگه ازدواج کردم هم علتش علاقه دو طرفه و اصرار زیاد همسرم بود وگرنه به خودم بود همینجوری دوست میموندم 

هیییی روزگار اره

یکی رو میشناسم خانمه پسرش که ۳۰ سالشم نیست رفته با ی زن مطلقه که سه تا بچه داره ۴۰سالشه

ی سالی میشه عقدش کرده کلی هم خرج دارند که همش از مغازه پدر مادر پسره تامین میشه 

بخدا مادرش سکته قلبی کرده دلم براش خیلی میسوزه 😪

2706