2733
2764
عنوان

همینجوری عقده است ک از نی نی سایت میزنه بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 82 پست
به چند دلیل. هر دلیلی هم باشه ادمایی که بویی از فرهنگ و تمدن بردن به اسم بقیه توهین نمیکنن. مگه اینک ...

شما ک انقد از خودت مطمئنی و همرو هم گاو میبینی ک صلاحیت ندارن نظر بدن و مشکلات روانی دارن پس چرا تاپیک میزنی نظرخواهی میکنی درباره اسم پسرت؟ علت کارت چی بود خب

تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

دوست داری یک تجربه ی خاطره انگیز از دندانپزشکی برای کودکت رقم بزنی؟ کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ، دارای اتاق مخصوص کودکانه که در طول درمان کودکت میتونه با خیال راحت کارتون مورد علاقه شو تماشا کنه. حتما به پیج مون سر بزن و رضایت ها رو ببین.

به چند دلیل. هر دلیلی هم باشه ادمایی که بویی از فرهنگ و تمدن بردن به اسم بقیه توهین نمیکنن. مگه اینک ...

بلاخره فضای مجازی هنوز فرهنگش بین مردم جا نیفتاده 

و امیدوارم از اسمش خوشش بیاد و کسی نخواد مسخره کنه 

یه خواننده عرب هست اسمش شیراز هست

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

احتمالا چون توش یه سری احساس خوشمزگی کردن و بحث رو بردن به سمت مسائل ج‌نسی

البته بازم نباید می‌ترکید

من جوابایی که به کامنتام داده میشه یا لایک میکنم یا جواب میدم. اگه حتی لایکت نکردم یعنی ارزش هیچ واکنشی رو نداشتی.
به دنبال تایید از سوی دیگران هستن نه صرفا تاپیک نظرسنجی‌بعد یکعده که مخالفت میکنن بهشون برمیخوره

دقیقاً همینطور شده با نظرات مخالف کنار نمیان 

مسخره ترین تاپیکی که در نی نی سایت جدیداً میبینم 

همین مورد هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
حالا ایلان ماسک اسم بچه ش X چون ایلان ماسکه همه میگن واووو چ با شعور با کلاسه . یا ویشکا آسایش گذا ...

گیواسم یکی ازپهلوانان قدیم ایرانه 

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
به دنبال تایید از سوی دیگران هستن نه صرفا تاپیک نظرسنجی‌بعد یکعده که مخالفت میکنن بهشون برمیخوره

اخه ادم واس اسمی ک انتخاب شده ثبت شده نظر سنجی میذاره؟

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
بنظرم این کاربران از عمد چنین تاپیک هایی میزنند که اعصاب کاربران را خورد کنند و روانشون را به هم بری ...

دقیقا همینه 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
حالا ایلان ماسک اسم بچه ش X چون ایلان ماسکه همه میگن واووو چ با شعور با کلاسه . یا ویشکا آسایش گذا ...

گیو اسم شاهنامه ای  هست! اسم اصیل ایرانی 

واقعا هم زیبا و باکلاسه

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
2706