2733
2764
عنوان

همینجوری عقده است ک از نی نی سایت میزنه بیرون

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تربیت بقیه اونجا نشون داده شد هرچی تونستن گفتن اینا همون مادر های دهه۹۸هستن که بچع بیاد اسم دوستش بگه مسخره کنن بچع از خانواده یاد بگیره دوستش اذیت کنه واقعا متاسفم 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
برو تو تاپیکای من یه تاپیک راجع به اسم پسرم دارم ببین به خاطر اینکه خوششون نیومده از اسم پسرم چقدر ن ...

چون همو نمیشناسن و سایت بی در و پیکره  هر چی دهنشون میاد میگن . 

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن
تهران

دلیل انتخاب این اسم چی بود؟ طهران چرانه؟

اسم ایران زیاد شنیدم 

ولی اسم شهر رو نه 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

بنظرم این کاربران از عمد چنین تاپیک هایی میزنند که 

اعصاب کاربران را خورد کنند و روانشون را به هم بریزند  ولاغیر که چه معنایی داره نامی که انتخاب کردی برای فرزندت تأیید شده تمام شده در موردش نظرسنجی بذاری  

علاوه بر اینکه به خود کاربر توهین میشه بین کاربران هم بحث پیش میاد 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
تهران

خوشم نیومد ولی نفرین و فحش دادن نداره ک به من چه ربطی داره 

کاربری دست دو نفره . نگار متولد ۷۷ نگین متولد ۶۸ . دوتا خواهریم باهم از این کاربری استفاده می‌کنیم و به تاپیک های همدیگه اصلا نگاه نمی‌کنیم 
دلیل انتخاب این اسم چی بود؟ طهران چرانه؟اسم ایران زیاد شنیدم ولی اسم شهر رو نه

به چند دلیل. هر دلیلی هم باشه ادمایی که بویی از فرهنگ و تمدن بردن به اسم بقیه توهین نمیکنن. مگه اینکه پر از خشم و کمبود و ناکامی و عقده باشن

بابا . بازم بزرگ خوبه یه معنی داره . سن بالا هم برسه خو مناسب تره واسش  . دیروز ی دختر بچه دیدم اسمش نگیلا بود پشمام ریخت اصلا معنی دارن این اسما؟

تهران

تهران واقعا اسم قشنگیه 

بعضیا دست خودشون نیست توسط خانواده ای بزرگ شدن که مسخره کردن دیگران براشون سرگرمیه ، با چشمام دیدم چنین کسایی رو ، توی این سایت هم پره

چقدر این جمله برام عجیب و تکان دهنده بود:همه‌ی ما دستِ کم در روایت یک نفر هیولایی نفرت انگیز هستیم.                                         همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی  💜                                                       I wana take you somewhere so know I care/but it's so cold and I don't know where/I brought you daffodils in a pretty string/but they won't flower like they did last spring
بنظرم این کاربران از عمد چنین تاپیک هایی میزنند که اعصاب کاربران را خورد کنند و روانشون را به هم بری ...

به دنبال تایید از سوی دیگران هستن نه صرفا تاپیک نظرسنجی‌

بعد یکعده که مخالفت میکنن بهشون برمیخوره

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
به چند دلیل. هر دلیلی هم باشه ادمایی که بویی از فرهنگ و تمدن بردن به اسم بقیه توهین نمیکنن. مگه اینک ...

حالا ایلان ماسک اسم بچه ش X   چون ایلان ماسکه همه میگن واووو چ با شعور با کلاسه . یا ویشکا آسایش گذاشته گیو . میگن با کلاسه . بعد بما میرسه میگن فلانه بیساره مسخره میکنن

2706