2733
عنوان

فقط خانم های متاهل

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 48 پست
همینکارا رو کردن که شدن خانواده همسر سابق 😁

آره دیگه بچه دار نشدیم خیلییی اختلافای دیگه هم داشتیم زندگیمون سم خالص بود جدا شدیم  الان با یه اقایی تو رابطه م ینی یدونه سنجاق به موهام میزنه انقدر مبارک باشه و خشگل شدی و فلان میگهههه نه که چاپلوسی کنه ها تازه الان با خودم میگم اون همسر سابقم کی بود واقعا چجوری تحمل میکردم 

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
این مث جاری منه زرت فقط از خودش تعریف میکنه😂😂

این فقط گیر دادن به همین جمله .ی بار مامانمو تو بازار دیده بود سلام ک احوالپرسی سریع ب مامامنم اینو گفت بود که شوهرم اینجوری گفته بهم مامانم لهم زنگ زد گف فک کنم خواهرشوهرت ی تختش کمه .بنظرم اینجور ادما کمبود دار و عقده این

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بخدا منم کل مجلس نگاهاشون به من بود حتی خجالت کشیدم بسک نگام کردن بعد اینا قبلش رفتم خونشون هیچ واکن ...

اینجور جاها ک میری میای برای خودت صدقه بذار کنار چون تازه عروسی زود چشم میخوری

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
این فقط گیر دادن به همین جمله .ی بار مامانمو تو بازار دیده بود سلام ک احوالپرسی سریع ب مامامنم اینو ...

اره جاریمم هی میگ همه میگن سنت کمتر از چهرت میزنه همه میگن جوون موندی پوستت خوبه فلان .. حالا ۱۴ سال ازم بزرگتره .. یا فلان چیز شوهرم برام انجام داذ ازین حرفا

واقعا برام عجیبه برا مجلس خودشون ب خودم رسیدم و عقدم و جدیذم ایقد بی ذوق

شاید از حسادت باشه شایدم از نظرشون می‌خوان عروس پر رو نشه اینطوری سکوت میکنن

#پزشکیان میگه من از رانت استفاده نکردم پس چطور دخترت تو پتروشیمی جم استخدام شد؟!  پزشکیان میگه شفاف هستم پس چرا میگن تو مجلس مخالف شفاف سازی بودید؟! پزشکیان راجع به آزادی زنان حرف میزنه، پس چرا به احمدی نژاد گفت باید گشت ارشاد برقرار باشه؟!  پزشکیان میگه دولت سوم روحانی نیستم پس چرا کابینه روحانی ستاد شما رو دست گرفتن؟! چقدر در دولت روحانی بی برقی کشیدیم و مردم تو آسانسور موندن! خداروشکر دولت رییسی بی برقی نداشتیم/ چقدر کارخونه دولت روحانی تعطیل کرد و رئیسی مجدد راه اندازی کرد؛ پزشکیان که میشه دولت سوم روحانی رو نمی‌خوایم.
از حسودی نمیگن تازه جاریم میگه زشت شدی یه عکس داشتم رو پس زمینه گوشیم گذاشته بودم جاری فک کر ...

،😐😐😐😂

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

خودم ک کلا فامیلو خانواده شوهر ندارم ولی خواهرام مث ماه میشن وقتی بخودشون میرسن هیچکدوم هم تعزیفی از خانواده شوهر نداشتن 

خواهر کوچبکترم میگ خواهرشوهرم ک خیلی زشت شده بود همه فامیلشون ازش تعریف کردن ولی هیچکس بمن نگفت خشکل شدی 

خواهرم خیلی خشکله مخصوصا با ارایش زیادی خشکل میشه جوری ک محوش میشی

قرقی نمیکنه مهمونی سمت خودم یا همسرم همیشه بهترین و شیک ترین حالت خودم رو سعی میکنم داشته باشم اونام ازم تعریف نمی‌کنند منم تاب ال به اینکه چرا تعریف نکردن فکر نکردم ....وقتی خودم میدونم خوبم دیگه چه نیاز به تعریف اونا

کاربری قبلی م تعلیق شده …..

نه میخوام فخر بفروشم نه بقول معروف کلاس بذارم ولی به جرات میگم خانواده همسرم بهتر از خانواده خودم هستن، همیشه حسرت میخورم کاش منم مادرم مثل مادر همسرم بود😞

مهم خانواده خودتن اگر خانواده خوب دارید بذارید رو سرتون خانواده بد داشتن بزرگترین غمیه که یه فرزند میتونه تجربه کنه

تابستون گذشته عقد داداشم بود یه محضر بزرگ گرفته بودن یه سمت آقایون یه سمت خانوما بودن ما رسیدیم خواستم برم داخل عروس و دامادیادشون افتاد حلقه هاروجا گذاشتن توماشین منم تا رفتم وبرگشتم طول کشید طوری که همه روصندلی نشته بودن من تنها بودم وقتی رفتم پیش خانواده ی همسرم خواهراش خیلی ذوق کردن میگفتن فکر کردیم آرایش نمیکنی تو دلمون برات خط و نشون کشیدیم ولی آبجی کوچیکه همسرم با اینکه تخس ولی همیشه به من میگه این شومیز خیلی بهت میاد یا این رنگ شال خیلی چهره تو قشنگ تر نشون میده

تابستون گذشته عقد داداشم بود یه محضر بزرگ گرفته بودن یه سمت آقایون یه سمت خانوما بودن ما رسیدیم خواس ...

من عقدم هنوز .. اینم بار اوله هیچ نشنیدم بگن یا چیزی تو نگاهاشپن بفهمم .. تو شب عقدم ک تو تالار بود هم هیچکی بم حرفی نزد بگه قشنگ سدی یا چیزی

2706