2733
2764
عنوان

فقط خانم های متاهل

643 بازدید | 48 پست

دوستان شما که به جشنی با خانواده شوهر دعوت میشید مثلا فامیل درجه یکشون .. میرید اریشگاه لباس خوب میپوشید واقعا خشگل میشید بهتون میگن چه ناز شدی خشکل شدی یا چیزی ... یا هیچ نمیگن .. من جشن پسر عمو شوهرم بود عقد هستم خودم ایقد خشگل شدم همه میگفتن شبی عزوسکا شدی ولی هیشکی از خانواده شوهرم حتی واکنش نداد .. دنبال تعریف کسی نیستم چون ما از عروسامون با ذوق تعریف میکنیم برام عجیبه گغتم شما هم این مدلین؟😂😂😂

واسه من شب عروسیمم به روی خودشون نیاوردن. مهم نباشه برات

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از حسودی نمیگن    تازه جاریم میگه زشت شدی   یه عکس داشتم رو پس زمینه گوشیم گذاشته بودم    جاری فک کرد عکس بازیگراس   گف واااااای چ خووووشگله    گفتم خودمم     شوک بهش وارد شد  گف بده نگا کنم دقیق   گرف نگا کرد گف اح اح چقد زشت افتادی پاک کن پاک کن این چیه 

حسودیشو در ثانیه نشون داد 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نمیگن

مگر خودم بگم آرایشم خوب شده بود بعد جاریم یه بار گفت آره تو خیلی استعداد داری و خوب آرایش می‌کنی 😂

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
منم شب عقدم هیچ نگفتن بم

مادر شوهرم از آرایشگاه برگشت. من کارام زود تموم شده بود با لباس عروس رفتم خونه تا وقت تالار. اومد تو نه تبریکی نه تعریفی مثل بز سرشو انداخت پایین رفت

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
2706